1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. Boyfriend Material Erkek İdoller

Boyfriend Material Erkek İdoller

jungkook-boyfriend-material
3

Boyfriend material yani Türkçe karşılığı hamurunda/karakterinde erkek arkadaşlık özelliği bulunan veya tam bir erkek arkadaş gibi giyinen 5 adet idolü aşağıda sıraladık. Sahne dışı giyim ve saç tarzı veya oynadığı dizilerdeki karakterleri bize bu 5 erkek idole yönlendirdi. Listeyi genişletmek isterseniz yorumlara yazın 🙂

1. BTS Jungkook

Jungkook sade bir beyaz tişörtle, uzun ve kaslı bacaklara sahip olmanın avantajıyla giyindiği dizi yırtık açık mavi kot pantolonuyla, sevdiği renk olan siyahı tüm giysisinde kullanmasıyla sahne dışı giyim tarzıyla tam bir erkek arkadaş giyim tarzı ve stiline sahip.

2. J-Hope

J-Hope saç rengini çoğunlukla doğal tonlarda kullandığından mıdır yoksa sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarda hep bir sıcak ve huzurlu ortam verdiğinden midiri nedeni bilinmez bizce erkek arkadaş kumaşına sahip.

3. ATEEZ Jongho

ATEEZ’in maknaesi ve fenomen ses tonu, fiziksel gücü ve çekici maskülen görünüşü, olgun karakteri nereden bakarsanız bakın Jongho’yu ideal erkek arkadaş kimliğine büründürüyor.

4. EXO Kai

EXO Kai’nin çekimler dışındaki sosyal hayatındaki fotoğraflarına ve genel yüz ifadesine bakılırsa kendisi şakacı ve eğlenceli bir erkek arkadaş görünümüne sahip.

Kai bazen aile babası gibi bile görünebiliyor 🙂

5. Astro Cha Eun Woo

Cha Eun Woo, K-dramalardaki rolleri gereği hep çoks even erkek arkadaş olmuştur. Belki de görmeye alıştığımızdandır Cha En Woo tam bir erkek arkadaş karakterindeki bir idol! Bu savımızı kanıtlayan son dizisi “True Beauty” olsun “My ID Is Gangnam Beauty” olsun Cha Eun Woo boyfriend material tanımı gibi.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Avatar

    Bence Taehyungda asil boyfriend imaji var listeye onu da eklerseniz sevinirim

  2. Avatar

    Jimin de olabilirdi bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.