1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. Jungkook Bileziği Yok Sattı!

Jungkook Bileziği Yok Sattı!

jungkook
1

BTS Jungkook satış rekorları kırdıran kral (sold-out king) olarak bilinir. Çünkü Jungkook, V Live’de veya performanslarında ne giyse, yese ve içse hayranları onun giydiğinden, yediğinden veya içtiğinden almak ister. Bunun en son örneği Jungkook‘un son V Live yayınında taktığı siyah taşlardan oluşan bileziğinin başına geldi.

Daha canlı yayını izlerken Jungkook’un bileziğinin ARMY’nin ilgisini çekeceğini hissetmiştik. Nitekim de öyle oldu. Ancak, bu bileziğin güzel ve özel bir anlamı var. Bileziğin markası Delixir genellikle sığınacak bir yeri olmayan ve terkedilmiş sokak köpeklerine yardım etmesiyle biliniyor.

Hayranları Jungkook’un bileziğini hem beğendi hem de dolaylı yoldan sokak hayvanlarına yardımda bulunmuş oldu. Çünkü fiyatı yaklaşık 17 $ olan bu bilezik kısa sürede internet sitesinde satıldı ve tükendi. Marka, yoğun talep karşısında şok yaşadığını ifade ederken, minnettarlığını dile getirdi ve sipariş sayısındaki artışı karşılamak için ellerinden geleni yapacağına söz verdi. Buna kısaca Jungkook etkisi denebilir!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap