İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. Jungkook’un Annesinden Jimin’e: Seni Seviyorum!

Jungkook’un Annesinden Jimin’e: Seni Seviyorum!

bts jungkook jimin
3

Run BTS 137. bölümde BTS üyeleri çok eğlenceli oyunlar oynadılar. BTS üyeleri bir oyunda ailelerini telefonla arayıp yarışmadaki sorunun cevabına yönelik tüyo alabiliyorlardı. Oyun sırası Jungkook ve Jimin’in takımına geldi. Jungkook annesini aradı. Annesine yarışmada ismini bulması gereken şarkıyı dinletti. Jungkook’un annesi ilk önce şarkıyı duyamadı. Annesi “Hiç duymadım ki!” dedikten sonra Jungkook şarkıyı bir kere daha annesine dinlettirdi. Annesi bu sefer cevabı biraz düşündükten sonra bildi. Jungkook ve Jimin çok sevindi. Çığlıklar içinde Jimin telefondaki Jungkook’un annesine “ben jiminieee!!! jiminiee!!” diye sesini duyurmaya çalıştı. Jungkook’un annesinin Jimin’e tepkisi çok şekerdi: “Ahh Jiminie! Seni Seviyorum!”

Jimin böyle bir cevabı beklemediğinden kahkaha attı ve sonrasında çok mutlu oldu. Yarışma bölümü bittikten sonra bile Jimin hala “Çok mutluyum. Jungkook’un annesi beni sevdiğini söyledi” diyordu.

Bu arada, Jungkook “anne cevabı bildin” dediğinde annesi çok hoş bir şekilde “Ben değil baban bildi” dedi. Bu içten cevap herkesin çok hoşuna gitti. Jungkook‘un konuşma şekli sanki annesine benzemiyor mu? Videoyu izlemelisiniz. Türkçe altyazılı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap