1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. J-Hope ve Conan O’Brien Olayı Nedir?

J-Hope ve Conan O’Brien Olayı Nedir?

bts j-hope selfie
2

BTS J-Hope dakikalar önce @BTS_twt hesabından Run BTS! in son bölümünde çekildiği belli olan ve arka planda bordo perdelerin olduğu bir selfie yayınladı. Selfie’den önce aşağıdaki mesajı gönderdi. Mesajın Türkçesi “Afedersin…Perde @ConanOBrien” şeklinde.

Olayın arka planını açıklayalım. BTS isim bulma yarışı yapıyor ve sıra J-Hope’a geliyor. BTS üyeleri yarışmanın bu bölümünde inanılmaz heyecanlılar. J-Hope’a Conan Obrien’ın resmi gösteriliyor. J-Hope heyecandan “Conan” diyeceğine “Curtain” diye bağırıyor. Diğer BTS üyeleri, özellikle Jin ve Jimin “nasıl bilmezsin, o Conan” dediklerindeyse J-Hope ağzımdan birden öyle çıktı diyor. Bunun üzerine Conan O’Brien haberi alıyor ve şov programında J-Hope‘a sesleniyor. Konuşmasında “bana nasıl Curtain dersin” diye şakalaşıyor ve BTS’in ne kadar başarılı bir grup olduğundan bahsediyor.

J-Hope da bunun üzerine “afedersiniz…curtain (perde)” yazıyor. Arka planda da koyu renkte bir perde yer alıyor 🙂

Baştan sona J-Hope ve Conan arasında eğlenceli bir mesajlaşma olmuş. Bu arada J-Hope’un üzerine giyindiği “Burning Head Ti-Dye Hoodie” gerçek fiyatı 1190 dolarmış. Yakışır!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap