İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. BLACKPINK Jennie ve BIGBANG G-Dragon / Chanel

BLACKPINK Jennie ve BIGBANG G-Dragon / Chanel

chanel ambassadors

Global lüks moda markası Chanel, yeni sezon defilesini Paris saatine göre 9 Mart 10.30‘da gerçekleştirecek. Pandemi nedeniyle, defilenin izleyicileri defileyi evlerinden veya yerel Chanel mağazalarından izleyebilecekler.

Chanel markasının Kore temsilcisi ve aynı zamanda iki sevgili olan BLACKPINK Jennie ve BIGBANG G-Dragon defileye katılacak. Hatta Chanel, Inez ve Vinoodh adlı fotoğrafçıları her iki idolün resmi temsilci fotoğraflarını çekmesi için işe aldı.

Jennie’nin aşağıda gördüğünüz siyah beyaz fotoğrafı hayranları tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Fotoğrafın üzerinde kırmızı kalemle Jennie’nin imzasını görüyoruz. Jennie basit bir siyah tüvit elbise, zincir, deri kemer ve Chanel küpeler tercih etmiş.

G-Dragon’un fotoğrafı da Jennie’ninkiyle benzer siyah beyaz tonlarda çekilmiş. Chanel maksimalist şık havasını yaymak için G-Dragon’a birden fazla yüzük, bilezik ve kolye takmış takıştırmış.

Her ne kadar defileyi izleme şansımız olmasa da Chanel’in sosyal medya hesapları Jennie ve G-Dragon hayranları tarafından takip ediliyor! Defile gününü merakla bekliyoruz!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap