ITZY’den Ryujin TXT’nin Altıncı Üyesi Olabilir.

ITZY’den Ryujin, TXT’nin altıncı üyesi olabilir. Diğer çaylak gruplarını destekleyen çaylak grupları. Herkes onları izlemeyi sever.

Hem 2019’da çıkış yapan hem de büyük eğlence şirketlerine bağlı olan ITZY ve TXT, ne kadar iyi olduklarını “canavar çaylaklar” olarak da adlandırılarak kanıtladılar.

Aslında, Ryujin’in kolayca TXT’nin altıncı üyesi haline gelebileceği ve sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabileceği ortaya çıkıyor.

ITZY’nin sahnedeki performanslarından birinde, hayranlar TXT’nin “Run Away” performansını gerçekleştirdiği bir anı yakaladı. Ryujin, şarkıda dans etmekten çekinmedi.

Sadece dans hareketlerinden bir kısmını bildiğini kanıtlamadı. Ryujin aslında koreografinin ana noktalarını çok iyi biliyordu. İzleyiciler bile beklenmedik olarak gerçekleşen bu sürprizden etkilenerek heyecanlandılar.

Ryujin koreografiyi o kadar iyi vermişti ki TXT ile sahnede kendi grubundaymış gibi duruyordu.

Ryunjin’in hareketlerinin korodaki Beomgyu’nun koreografisiyle ne kadar iyi eşleştiğine bakın.


Hayranlar çaylak gruplarının diğer çaylak gruplarını dinleyip dinlemediğinden emin olmasalar da, bu klip sorularına tamamen cevap vermiş oldu. TXT‘nin doldurması gereken birine veya eklemek için başka bir üyeye ihtiyacı varsa, Ryujin kesinlikle en iyi seçim olacaktır.

txt itzy şov

Bunu gördükten sonra, iki grup arasındaki bir işbirliği aşaması da anlık bir hit getirecektir.

TXT’nin “Run Away” koreografisini de izlemeyi unutmayın.

ITZY’den Ryujin TXT’nin Altıncı Üyesi Olabilir.” için bir yorum

  • Mart 16, 2020 tarihinde, saat 8:52 am
    Permalink

    pek sanmıyorum .txt şuan 5 kişi olarak iyiler fbmjgbk.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: