1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. İdollerin Aşk Hayatı Hakkında…

İdollerin Aşk Hayatı Hakkında…

coco gina boyfriend

İdollerin aşk hayatı veya kiminle çıktığı çok merak edilen konulardan birisidir. Eski idol Coco ve eski JYP Entertainment stajyeri Gina Maeng idollerin aşk ve ilişki/çıkma hayatı üzerine konuştular.

Sohbetleri aşk hayatına gelince Coco: “Bunu söylemek istemem. Herkesin kalbini kırabilir ama tüm favori idolleriniz birisiyle çıkıyor” dedi.

Gina Maeng tüm kalbiyle destekledi ve erkek ve kız idollerin çoğu zaman tanıdık yüzlerle çıktığını söyledi. Coco kahkahalara gömülse de Gina “Birbirleriyle çıkıyorlar. Gerçekten.” diye ekledi.

Bazı idollerin aynı gruptan birden fazla idol ile çıkmış olabileceğini söyledi. Hatta grubun diğer üyeleriyle de çıkmış olabilirlermiş.

İdollerin alışkanlıkları açısından bunun doğal olduğunu söyledi. İdollerin çevresi diğer idollerle çevrili. Gina Maeng: “Adil olmak lazım. Sahip olduğunuz tek birliktelik bu. Bu yaşadıkları, içinde bulundukları dünya”

Nasıl ki üniversite öğrencileri diğer üniversite öğrencileriyle birlikte oluyorsa veya aynı iş yerinde çalışan arkadaşlar birbirlerinden hoşlanmaya başlıyorsa bu idoller için de geçerli oluyor. Yaşam tarzı ve kariyer açısından erkek ve kız idollerin çok ortak noktaları var.

Bizce bu bakış açısı ve bilgilendirme bir çok hayranın kalbini kıracak cinsten…

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap