1. Ana Sayfa
  2. K-POP (tr)
  3. HOTSHOT Dağıldı!

HOTSHOT Dağıldı!

hotshot
1

HOTSHOT’ın ajansı Star Crew ENT. 30 MArt’ta grubun resmen dağıldığını bildirdi. Ajansın resmi açıklaması şöyle:

“Merhaba. Biz Star Crew ENT.

Öncelikle, HOTPLE’a (HOTSHOT’ın fan grubu) sanatçılarımız HOTSHOT’ı sevdiği ve desteklediği için içtenlikle teşekkür etmek istiyoruz.

Bu açıklama hayranlarının uzun süredir beklediği HOTSHOT’ın grup aktiviteleri ile ilgilidir.

2014 yılında ilk çıkışını gerçekleştiren HOTSHOT uzun süredir birlikte oldu ancak 30 MArt 2021 itibariyle grup aktivitelerine son vermek istedi.

HOTSHOT’ın bir grup olarak faaliyetleri resmen sona erdi. Ancak, grup üyelerine her biri kendi yeteneklerini sunsun diye çok çeşitli destekler sunmaya devam edeceğiz.

Bir kere daha desteğiniz için teşekkür eder ve HOTSHOT’ı seven hayranlarına bu ani haberi verdiğimiz için özür dileriz.

Gelecekte kendi bireysel faaliyetlerine devam edecek olan üyeler için desteğinizi ve sevginizi sunmanızı devam ettirmenizi dileriz.

Teşekkür ederiz.”

HOTSHOT 2014 yılında ilk çıkışını gerçekleştiren 6 üyeli bir erkek grubudur. HOTSHOT üyeleri Junhyuk, Timoteo, Roh Tae Hyun, Ha Sung Woon, San ve Hojung’dur.

2017 yılında Ha Sung Woon ve Roh Tae Hyun Mnet’in “Produce 101 2.Sezon”unda yarışmacı olarak göründüler. Ha Sung Woon 11. sırada yer almıştı. Ha Sung Woon böylece 2019 yılında dağılan proje grubu Wanna One listesine eklenmişti. Produce 101 2. Sezonu sonrası Roh Tae Hyun hayranların desteğiyle kurulmuş olan JBJ’ye katılmıştı. JBJ de kuruluşundan 7 ay sonra dağılmıştı.

Hojung ve Timoteo KBS2’nin 2017 yılı survival / hayatta kalma yarışması “The Unit” e katılmıştı. Yarışma sonunda oluşan proje grubu UNB’ye Hojung katılmıştı. Geçici olarak kurulan UNB de ilk çıkışından 9 ay sonra dağıldı.

HOTSHOT grubu üyelerine yeni hayatlarında başarılar diliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap