1. Ana Sayfa
  2. K-POP (tr)
  3. BTS Yeni Albümü BE’den İlk Konsept Fotoğrafını Yayınladı!
Trendlerdeki Yazı

BTS Yeni Albümü BE’den İlk Konsept Fotoğrafını Yayınladı!

bts be
31

BTS‘in 20 Kasım‘da yayınlanacak BE albümüne ilişkin ilk teaser fotoğrafı bugün paylaşıldı. Fotoğrafta BTS üyeleri nostaljik bir ev ortamında Rock Band havasındalar.

Jungkook‘un elindeki elektro gitar acaba çalacak mı onu sorusunu akıllara getiriyor hemen. Jimin de açmış omuzları, güz zamanı baharı getirmiş. Jimin‘le hayat hep “Sweet November“!

Jungkook‘la Jimin karşılıklı “Ying-Yang” felsefesinin iki tarafı gibi konumlandırılmışlar sanki. Resimde genel bir simetri mevzusu da hakim. Jimmy Fallon haftasında ve ON:E online konserde de sürekli bir aynaya bakış olayı vardı. Aynadaki simetrik yansıma yeni albümün konseptlerinde biri olacak gibi duruyor.

BE albümünün söz ve müziklerinin yanı sıra albüm konseptine kadar hemen her boyutunda BTS üyelerinin imzası olacak. Ev ortamı, pandemi süreciyle öne çıkmıştı ve çeşitli Vloglardan hatırlarsak, BTS üyelerinin tasarımına ilişkin  tartışmalarında bu konu sıkça dile getirilmişti. Karantina havası fotoğrafta net olarak seziliyor. ZOOM‘da üstümüz resmi altımız ev hali giyinmelerimiz geliyor akla hemen. O terlikler ikonik bir imge olarak akıllara kazındı bile bence (bu arada adettendir atlamayalım; BALENCIAGA marka terliklerin mavisi 275$, turuncusu 225$’mış).

Bu arada duvardaki tablo Suga‘nın üzerinde çalıştığı aşağıdaki tabloyu akıllara getirdi. Tabloların ölçüleri farklı gözüküyor ama tarzı aynı gibi. Suga‘nın bu albümdeki görevi “albüm kapağı (album jacket) tasarımı” idi. Var sanki o tabloda bir şey, ne dersiniz?

Heyecanla bekliyoruz yeni konseptin bundan sonraki detaylarını!

İşte BTS üyelerinin yakın çekim görüntüleri:

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Avatar

    Bütün mesajları okudum bütün kartpostallarınıda okudum devamı gelsin istiyorum

  2. Avatar

    Army bizi mükemmel birşey bekliyor❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.