BTS’den Suga’nın Pembe Süveteri Işık Hızında Tükendi.

BTS‘den Suga’nın pembe süveteri ışık hızında tükendi.

Bu çok satılan pembe kazak bir hayranından hediyeydi.

Shopper-ARMY‘ler dolaplarına başka bir BTS giyim eşyası daha eklediler. Bonus olarak, bu seferki parça tatlı bir hikayeyle geliyor!

22 Mart’ta BTS, Koronavirüs (COVID-19) salgınında umut ve pozitiflik yayan bir video mesajı yayınladı.

RM, BTS‘nin dünyayı destekleyici sözleriyle neşelendirmeye yardımcı olmak için Kore Silahlı Kuvvetler Hemşireliği Akademisi öğrencileri tarafından seçildiğini açıkladı.

ARMY, BTS’nin kalpten mesajını dikkatle dinleyen hayranları aynı zamanda Suga’nın pembe süveterini de fark etmeden edemedi.

Video yayınlandıktan kısa bir süre sonra, Suga’nın giydiği ve üzerinde “I AM NOT A HUMAN BEING (ben bir insan değilim)” yazan hoodie markanın web sitesinde stoklarda da kalmayacak şekilde satıldı.

Hoodie’nin değeri yaklaşık 62 $ civarında ancak 44 $’a indirimli satılıyordu. ARMY, “Suga” adını söyleyebileceğimizden daha kısa sürede satış işlemlerini tamamladı.

Suga‘nın bu süveteri giymesi onu satın almak için yeterli bir nedendir, ancak daha da mutlu eden bir duygusal geçmişe sahip olması. Bir
Suga hayranı bu kazağı Suga’ya iki yıl önce hediye etmişti.

Hediyenin sahibi hayranı “Bu 2018’in başında gönderdiğim kapüşonlu sweatshirt” dedi. “O zamandan bu yana epey zaman geçti ama Yoongi onu saklamış ve giymiş. Onu giydiğini görmek inanılmaz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.