BTS Jin “Break The Silence”da Geçen Dikkat Çekici Sözleri

BTS “Break The Silence” belgesel filminde, BTS Jin hayatı, kariyeri ve daha bir çok konuda altın kişiliğini gösteren dikkat çekici paylaşımlarda bulundu. Aşağıda Jin’in söylediği en dikkat çekici kısımları paylaştık.

1. Jin Özenle ve Sebat Ederek Çalışıyor

“Bir söz vardır. Verdiğin çabanın karşılığını eninde sonunda alırsın derler. Kendimi hiç bir zaman yeterli hissetmedim. Bu nedenle, sürekli çaba göstermeliyim.”
-Jin

2. Jin’in İçtenliği

“Her birimiz müziği seviyoruz. Sahneyi seviyoruz. ARMY’yi seviyoruz. Hep böyle devam etmek üzere anlaşabiliriz. Bırakmak istemiyoruz. İyi müzik yapmaya devam etmek istiyoruz. Performanslara devam etmek istiyoruz.”
– Jin

3. Jin’in Korkuları


“Bilirsiniz, bunu bir süredir yapmadığım için biraz endişe ettim. “Ya dans ederken karıştırırsam?” ve “Ya şarkı sözlerini unutursam?” Odamda şarkı sözlerini tekrar ettim ve dans hareketlerinin üzerinden geçtim. Ama yine de, endişeyi kaldırmak zor.”
– Jin

4. Jin’in Hassasiyeti

“Bazen yeni insanlarla tanışmak çok zor geliyor. Hiç değişmediğimi biliyorum. Ama bazen beni bir süredir tanıyan insanlar artık benimle rahat olmadıkları için benden uzaklaşmaya başlıyor. Bu şekilde bir sürü insanı kaybettim… Ve onları kaybetmek beni üzüyor.”
– Jin

5. Jin’in Samimiyeti

“Gerçekten etkili olmak ya da bunun gibi ciddi bir şey olmak istemiyorum. Tek istediğim sadece hayranların mutlu olması. Onları gülümsetmek istiyorum. Bu benim için fazlasıyla yeterli.”
– Jin

6. Jin’in Özverisi

“Kameralar önünde sadece parlak tarafımı göstermeye çalışıyorum. Hayranlar beni görünce mutlu hissetmek istiyorlar. Doğru mu? Yani eğer kalplerini kıracak olsam benim de kalbim kırılır. Buna dayanamam. Bu yüzden hayranlarımızın benim en mutlu halimi görmelerini istiyorum. En azından televizyonda.”
– Jin

7. Jin’in Alçakgönüllülüğü

“Dürüst olmak gerekirse daha iyi olduğumu düşünmüyorum. Daha popüler hale geldim, evet… ama yine de çok yetenekli olduğumu düşünmüyorum. Nasıl daha iyi gelişebileceğimi gerçekten bilmiyorum.”
– Jin

8. Jin’in Meraklılığı

“Şarkı yazmanın benimle hiçbir ilgisi olmadığını düşünürdüm. Ancak üye arkadaşlarım bu konuda beni gerçekten etkiledi. Diğer BTS üyeleri kendi şarkılarını yazmasaydı, ben de buralara gelmezdim. Onlar kendi şarkılarını yapmaya başladıktan sonra meraklandım. Benim için de mümkün görünüyordu. Bazen doğru insanları yanınızda tutmak yeni şeyler denemenizi sağlar.”
– Jin

9. İyi Kalpli Jin

“Konser sırasında öyle bir an geliyor ki izleyciler bize bakmayı bırakıp kendi aralarında eğlenmeye başlıyorlar. Bunu görmeyi gerçekten çok seviyorum.”
-Jin

10. Jin’in Mutluluğu

“Bu dünyada farklı insanlar var. Ve hepimiz farklı şeyler yapıyoruz. Hepimiz farklı diller konuşuyoruz. Hepimiz farklı kültürlerden geliyoruz. Ama paylaştığımız bir şey var: mutluluk duygusu. Bu duygu söz konusu olduğunda o kadar da farklı değiliz. Aslında, hepimizin mutluluğu kovalaması ve bizi iyi hissettiren şeyleri sevmesi konusunda oldukça benzeriz. Ve ben mutluyum. Sahnede olduğumda mutluyum… Oyun oynarken mutluyum. Balık tutarken mutluyum. Bir gün benimle balığa gitmek ister misin?”
– Jin

BTS Jin “Break The Silence”da Geçen Dikkat Çekici Sözleri” için 3 yorum

 • Mayıs 31, 2020 tarihinde, saat 2:08 pm
  Permalink

  Yaa ama ben bu çocuğu yerim. Balığa gelmeyi o kadar isterim ki; her ne kadar balık sevmesem de Jin ile 1 gün muhteşem olurdu…

  Yanıtla
 • Mayıs 31, 2020 tarihinde, saat 2:01 am
  Permalink

  dünyadaki en özel insansın tabi bu mesajımı gitmeyeceksin ama her zaman mutlu ol

  Yanıtla
 • Mayıs 31, 2020 tarihinde, saat 12:14 am
  Permalink

  7.bu nasıl alçakgönüllülük yahuu her üye böyle dövecem bunları

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: