1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. BTS J-Hope ve Jimin’in Konfeti ile İmtihanı

BTS J-Hope ve Jimin’in Konfeti ile İmtihanı

Jhope-jimin-Konfeti
7

Bugün günlerden Perşembe, ne dersiniz, şöyle biraz nostaljik takılıp, bir “Throwback Thursday” yapalım mı?

Aşağıdaki görüntüde J-Hope, konser sırasında kocaman gülümserken, gökten yağan konfetiler ağzına giriveriyor. Ne olduğunu anlayamayan sempatik J-Hope büyük şaşkınlık içinde kalıyor:

Kuliste kendisine bu konu sorulduğunda, “Eğlenceliydi; konfeti ağzıma kaçtı ama hiç bir şey olmamış gibi yuttum gitti” dedikten sonra da şirin şirin ağzını şapırdatarak nasıl yediğini gösteriyor. “Gerçekten de yuttum. Şaşakaldım adeta“.

Ardından kapıdan içeri tam bir assolist edasıyla Jimin giriyor. Yürüyüşe bakar mısınız. Ceket de tasarımı itibariyle sadece tek omzunda var. Bu yüzden bıçkın delikanlı havasıyla, top-model havası birbirine karışmış. J-Hope onun için konfeti-ağız 2 ifadesini kullanıyor. Jimin çok tatlı bir ses tonuyla “tuzlu gibiydi sanki” diyor.  Gülümsüyoruz ve böylece konfeti yutan şirinler nostaljimiz sona eriyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar

    komediye gel bu j hope bir gün beni gülmekten öldürecek ama jimin beni tam kalbimden vurdu o endam o şirinlik o tatlılık o sex i lik nefes kesici bi an çok güldüğüm için ölüp cennete geldim sandım ❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.