1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. BTS J-Hope’tan 1 Nisan Şakası

BTS J-Hope’tan 1 Nisan Şakası

j-hope
2

J-Hope, ARMY’ye 1 Nisan Şakası yapmaya karar vermiş. Weverse’te “Saçlarımı boyadım” açıklamasıyla saçlarının sadece üst kısmını paylaştığı ve yüzünü gizlediği bir fotoğraf yayınladı. Saçlar koyu kızıl rengindeydi.

Başka bir fotoğraf daha yayınlayan J-Hope yeni saç rengi nedeniyle yüzünü gösteremeyeceğini söyledi. Fotoğrafta yine sadece saçların üst kısmı görünüyordu. “Bu nedenle, selfie yayınlayamıyorum” yazdı.

Ancak, şahin gözlü ve sonsuz BTS arşivine sahip ARMY, J-Hope’un Weverse’te saçlarını paylaştığı fotoğrafların asıllarını yayınlamaya başladı. J-Hope, ARMY’yi kandıramayacağını anlayınca 1 Nisan şakası yaptığını hemen kabul etti. “Evet, 1 Nisan” yazdı. İşte J-Hope’un şaka niyetiyle kullandığı fotoğrafın alındığı eski sosyal medya paylaşımı:

ARMY’nin gözünden kaçmayan bir şey vardı. J-Hope’un son post’unda sol üst köşede J-Hope’un ekran görüntüsü aldığını kanıtlayan uygulama işareti kalmıştı. Anlaşıldı ki J-Hope Paw In hand uygulamasını kullanıyordu. Bu uygulama kaybolan hayvanları bulmaya veya sahipsiz/terkedilmiş hayvanları sahiplenme amacına hizmet ediyor.

J-Hope’un hayvanları sevdiğini ve koruduğunu bilen hayranları bu uygulamayı J-Hope’un telefonunda görünce çok duygulandı.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap