İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. Big Hit Entertainment İsmini “HYBE” Olarak Değiştirecek

Big Hit Entertainment İsmini “HYBE” Olarak Değiştirecek

bts v
1

Big Hit Entertainment ismini daha kapsamlı bir şirket olabilmek adına HYBE olarak resmen değiştirecek. Günün erken saatlerinde ARMY, Big Hit Entertainment’ın şirket adındaki değişikliğin belirtildiği belgeler fark etti. Big Hit Entertainment, Kore Mali Denetleme Servisine sunduğu bir raporla isim değişikliğini resmen duyurdu. Big Hit Entertainment, şirket adını HYBE Corporation olarak değiştirecek.

HYBE‘nin sloganı “We Believe In Music” yani “müziğe inanıyoruz”. Haberin duyulmasının ardından Twitter’da #WhatDoYouBelieveIn trending başlık oldu. Geçmişte, Bang Si Hyuk “Eğlence” şirket etiketinin artık ajansın sunacağı her şeyi kapsamadığını söylemişti.

Dünyanın lider eğlence ve yaşam tarzı platform şirketi olacağız. “Eğlence/Entertainment” yi kaldırarak, misyonumuz olan genel içerik grubu olarak yeni ve kapsamlı bir imaja sahip olacağız.

HYBE isim değişikliğinin yanında, yan kuruluşlarına ve diğer iştiraklerine uygulama odaları ve yardımcı alanlar kiralayacağından iş konseptine gayrimenkul de eklenmiş. HYBE şirket konseptini müzik prodüksiyonu, performansı, yönetimi ve internet olarak listeliyor.

Genel hissedarlar toplantısı, 30 Mart KST saatiyle 09: 00’da Dragon City Hotel’de yapılacak. Genel toplantı, şirketin adının HYBE olarak değiştirilmesini ve Bang Si Hyuk’un iç müdür olarak atanmasını kapsayacak. Yapılacak değişikliklerden biri, şirketin web sitesinin “http://www.ibighit.com” dan “http://www.hybe.co” olarak değiştirilmesi olacak.

BTS’in ajansının isim değişikliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizce HYBE büyüsün, BTS büyüsün!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar

    I love you ❤️❤️❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.