1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. aespa Giselle’in Çantasında Neler Var?!

aespa Giselle’in Çantasında Neler Var?!

giselle bag

aespa’nın YouTube kanalında “What’s In My Bag” adlı çekimlerinin ikincisinde aespa üyeleri grubun rapçisi Giselle’in çantasını incelediler. aespa üyeleri Giselle’in çantasında gördüklerine çok şaşırdı.

Giselle’in çantasından ilk çıkanlar çok tanıdık: bir bere, bir adet telefon ve kulaklık ve şarj aleti…

Daha sonra Ning Ning çantadan bir karın ağrısı ilacı çıkardı. Giselle karnının sık sık ağrıdığını ve bu nedenle karın ağrısı ilacını kullandığını söyledi. Bu mantıklı açıklamanın üzerine arkadaşları ikna oldular. Ama çantadan bir ilaç kutusu daha çıktı. Çantayı karıştırmaya başladıklarından beri aespa üyeleri üç adet ilaç paketi çıkardı. Karina, Giselle’in her zaman yanında ilaç bulundurduğunu ve bu nedenle çantasının yürürken ilaç paketi hışırtısı çıkardığını söyledi.

Vee NingNing çantadan bir ilaç kutusu daha çıkardı. Çıkan sesi göstermek için de kutuyu salladı. İşte beklenen ses!

Ve çanta karıştırıldıkça başka ilaç kutuları daha gün yüzüne çıktı. Arkadaşları eczane dolusu ilacın var diyerekten gülüştüler. Giselle bunun üzerine sağlığın önemli olduğunu ve kendisi ve arkadaşları için ilaç taşıdığını söyledi.

Giselle çantasındakilerin vitamin, laktik asit ürünleri, enerji içeceği ve alerji ilacı olduğunu açıkladı. Giselle’in toza ve kedilere karşı alerjisi varmış. Bizce yanında sağlığı için taşıdığı vitamin destekleri oldukça makul. Bu arada, NingNing ile birlikte satın aldıkları parfüm gibi bir kaç ürün daha çantadan çıktı. NingNing ile Giselle iyi anlaşıyorlar gibi.

Son olarak Giselle’in çantasından çıkan lip balm/dudak kremi Aleo veralı Vaselin’den ben de kullanıyorum 🙂

Bir sonraki “çantamda ne var?” bölümünü merakla bekliyoruz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap