İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Fitness & Diyet
 3. V ve Suga Vücut Geliştirme Antremanında Görüntülendi!

V ve Suga Vücut Geliştirme Antremanında Görüntülendi!

Suga-V-Bodybuilding
5

BTS üyelerinin pandemi döneminde eve kapanınca iki şeye merak saldıklarını biliyoruz. Bunlardan ilki yeni müzik enstrumanı öğrenmek/ mevcudu ilerletmek; diğeri ise vücut geliştirme/fitness antremanlarına ağırlık vermek.

Özellikle RM‘in ismi bu konuda öne çıkmakta son haftalarda. Sadece ismi değil cismi de öne çıkıyor maşallah! Jungkook desen, zaten kendisine “bodyci” desek yanlış olmaz; hatta HOME için Jimmy Fallon haftasında yayınlanan müzik videosunda barfiks çekiyordu hatırlarsanız. Yine son günlerde, Jimin de çekimler arası iki ara bi derede şınav çekmesiyle görüntülendi. Jin desen bu konuda grupta öncülüğü ile bilinir. Jungkook‘u ağırlık antremanlarıyla tanıştıran bizzat kendisidir. J-Hope ise dans tutkusundan dolayı çok hareketli ve tam bir atlet olarak nitelendirebiliriz kendisini.

Yukarıda adı geçen grup üyeleri zaten bu konuda dile düşmüş üyeler. Bu sefer de Taehyung ve Suga vücut geliştirme antremanı sırasında görüntülendi. Suga terlemeyi hiç sevmediği için bu tür antremanlarla da arası yok diye bildiğimiz bir BTS üyesi. V ise aslında daha yatkın ağırlık çalışma işlerine. Ama kendisinin şöyle bir açıklaması da var: “Albüm/konser geri dönüşleri öncesinde fitness antremanlarına ve diyetime dikkat ederim. Hızla da sonuç alırım. İdeal fiziğe ulaştıktan sonra sporu bırakırım”. Bana göre genetik olarak oldukça yatkın olsa da; sporu bir amaçtan ziyade araç olarak kullandığını ifade ediyor bu sözleriyle.

Ancak görüyoruz ki Suga ve V de kaptırmış bu işlere kendilerini. Suga baya baya göğüs kası yapmış. V‘nin göğüs kasları ise bildiğin yanlara kat çıkmış! Kısacık videoda dahi bu gelişmeler net olarak görülmekte! Ayrıca ON:E çevrimiçi konserde de Taehyung‘ın kol kasları hepimizin dikkatini çekmişti!

Ne kadar fit o kadar iyi diyor, antremanlarda kendilerine esenlikler diliyoruz!

İşte görüntülenen antreman anları:

Önerilen Yazı
BTS “HOME” videosundaki dönen odanın uyandırdığı çağrışımlar…
Önerilen Yazı
En İyi Bacaklara Sahip BTS Üyesi Sizce Kim?
Önerilen Yazı
BTS Jin’in Bacak Kasları şaşırttı! Görünce şaşıracağınız gelişmişlikteki Kas hangisi?
Önerilen Yazı
BTS V Kimdir? (Kim Taehyung)
Önerilen Yazı
BTS Suga (Min Yoongi) kimdir?
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Avatar
  1 ay önce

  Ya siz beni yakisikliliginizla bayiltcaksiniz yaaaaaa

 2. Avatar
  1 ay önce

  bts Türkiye gel Van

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.