1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. TREASURE “Weverse” e Katılıyor!

TREASURE “Weverse” e Katılıyor!

treasure

TREASURE, (korebu.com/treasure-uyeleri-kimdir) Weverse’e katılan ilk YG Entertainment’e bağlı idol grubu oldu. YG Entertainment ve Big Hit Entertainment bir işbirliği anlaşması imzaladığını duyurmuştu (YG Sanatçıları Artık Weverse’te Olacak). İki büyük ajans arasındaki işbirliği sonucu YG Entertainment’a bağlı gruplar Weverse’e katılım sağlayacak. Bu kapsamdaki ilk grup TREASURE oldu. TRESURE üyeleri tıp kı BTS üyeleri gibi hayranlarıyla mesajlaşabilecek!

TREASURE, Ocak ayında YG ile Big Hit arasında imzalanan ortaklığın ardından Weverse’ye katılan ilk YG Entertainment grubu olacak. Bu ortaklık sayesinde YG Entertainment, Big Hit Entertainment’tan Weverse aracılığıyla küresel erişimini ve sanatçı etkisini genişletecek. Big Hit Entertainment, YG Entertainment’ın içeriğini dahil ederek Weverse’nin küresel etkisini daha da genişletmeyi hedefleyecek.

Ayrıca YG Entertainment, malların dağıtımı için Big Hit Entertainment ve YG PLUS ile işbirliği yaparak hayranlarına yeni deneyimler sağlamak için kullanılabilecek yenilikçi modeller geliştirmeye devam etmeyi planlıyor. YG PLUS, Big Hit Entertainment’ın fiziksel albümü ve dijital müzik dağıtımının yanı sıra ticari satış işiyle işbirliği yapacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap