İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. Taehyung’a rekor ücretle dizi teklifleri yağıyormuş!

Taehyung’a rekor ücretle dizi teklifleri yağıyormuş!

bts v fotograf
3

BTS’in hem erkeksi hem bebeksi yüzüyle kendisine uzun uzun bakmaya mecbur bırakan; derin davudi sesli vokalisti Taehyung 2016 yılında Hwarang adlı KBS 2TV kanalının dizisinde Hanseong karakteriyle oyunculuk yeteneklerini de sergilemişti. O dönem hem oyuncu ışığı hem de karakterinin sevimliliği ile akıllarda çok pozitif bir etki bırakmıştı V. Daha sonra onu bir daha dizi oyuncusu olarak izleyememiştik.

NAVER’in, K-Medya tarafından da teyit edilen haberine göre V’ye dizi teklifleri geliyormuş. Hem de sektörün en önde gelen yapımcılarından. Ve hem de rekor ücretlerle. En yüksek ücret alan oyuncu Kim Soo-hyun (It’s Okey Not To Be Okey dizisindeki yakışıklı, fedakar ama hafiften de uyuz erkek başrol) bölüm başına 500 milyon Won (440 bin papel) kazanıyor. İşte V’ye gelen teklifler de bu düzeydeymiş…

Ne olacak bu teklifler diye sorarsanız, karar Big Hit Entertainment’a ait olacakmış. Sanatçılarının her türlü solo faaliyetlerine şirket karar veriyormuş. Bakalım nasıl bir karar verecekler. Salın bitanemizi; salın da gönlümüz doysun!

Taehyung’a en son gelen rol neymiş biliyor musunuz? Bir “VAMPİR” rolü. Vooov.

Boyunlarımızı açtık bekliyoruz!

Bu arada hem Taehyung hem de Jimin’in ne kadar oyuncu tipler olduğunu alttaki videodan görüyoruz. Her türlü rolü kaldırır ikisi de:

 

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2 yıldır haber editörü olarak çalışmakta olup, son 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap