1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. Suga’nın Sıradaki Hayali Ne Olabilir Dersiniz?

Suga’nın Sıradaki Hayali Ne Olabilir Dersiniz?

suga

BTS Suga ne dilerse oluyor mu dersiniz? Yoksa Suga’nın 6. hissi mi çok güçlü? Suga daha çıkış yaptıkları ilk günden beri büyük hayal kurmaktan asla vazgeçmedi ve bundan korkmadı. Suga’nın büyük dilekleri BTS’in kilometre taşı başarılarına dönüştü. Suga’nın en son dileği Grammy adaylığı da yakın bir geçmişte gerçekleşmişti. ARMY, Suga’nın bundan daha büyük dileğin ne olabilir diye merak ederken Suga doğum gününe özel hazırladığı VLive’de yeni büyük dileğini açıkladı.

Hâlihazırda önümüzdeki günlerde Grammy Ödül Töreninde performans sergileyecek olan BTS için yeni büyük adım ne olabilir? Suga hiç tereddüt etmeden açıkladı: Amerikan National Football League (NFL) yani Ulusal Futbol Final Töreninde her büyük Amerikalı sanatçının hayali olan bir performans gerçekleştirmek! 2021 yılı NFL’de The Weeknd performans sergilemişken bir önceki sene Shakira ve Jennifer Lopez birlikte performans sunmuştu. Anlayacağınız hedef devasa! Ama BTS bunu da başarır diye düşünüyoruz.

Suga vlive’de şöyle dedi: “Önümüzdeki yıl Super Bowl’da performans sergilemek ister miyim? İsterdim, ama davet edilmeliyiz. Bunu sadece istediğimiz için yapamayız.”

Bununla birlikte, Suga’nın vlive yayınında sürpriz bir konuk vardı: Maknae Jungkook! Suga’ya sürpriz yaptı ve kutlama yaptılar. İzlemek isterseniz:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar

    Onuda gerçekleştirir
    bts ezberlerin ötesinde bir Grup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.