1. Ana Sayfa
  2. K-POP (tr)
  3. Simyacı’nın Yazarı Paulo Coelho BTS için Ne Söylemiş?
Trendlerdeki Yazı

Simyacı’nın Yazarı Paulo Coelho BTS için Ne Söylemiş?

Paulo-Coelho-1
2

Simyacı (The Alchemist) ve diğer bir çok muhteşem esere imza atan dünyaca ünlü Brezilyalı yazar Paulo Coelho kendisiyle yapılan bir röportajda şunları söyledi:

BTS benim gerçekten ama gerçekten çok beğendim bir grup ve insanlara onlara dikkat kesilmeleri yönünde sürekli tavsiye ettiğim bir grup. Eşimin ifadesiyle, elegan bir çekicilikleri var ve varlıkları ile yaratıcılık ilham ediyorlar!”

Paulo Coelho daha önce de BTS‘i beğendiği ve desteklediğine dair açıklamalarda ve paylaşımlarda bulunmuştu. Hatta kendisinin ARMY ile de arası iyidir. Geçen sene de bir ARMY‘nin kendisine gönderdiği fotoyu paylaşmıştı mesela:

Paulu Coelho’nun BTS‘e yönelik beğenisi bir başka açıdan da önemli. Çünkü kendisi ünlü bir roman yazarı olmadan önce Brezilya’da çok ünlü bir şarkı sözü yazarıydı! Yani müzikten uzak, müzikten habersiz, kaliteli söz ve besteden anlamayan birisi değil kesinlikle.

Coelho, BTS dışında bir de IU‘nun başrolünde oynadığı “My Mister” adlı K-dramayı çok beğendiğini ifade ediyor. Diyor ki: “Aslında 16 bölüm devam edemem diye düşünüyordum. Ama “insan doğasını” kusursuz biz şekilde anlatan bu diziyi bırakamadım. Muhteşem oyunculuk, yönetmen ve olabilecek en muhteşem kadroyu tebrik ediyorum!“.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Avatar

    Harika sevdiğim yazar sevdiğim grup ile mükemmel ㅋㅋㅋㅋ

  2. Avatar

    Harika sevdiğim yazar sevdiğim grup ile ㅋㅋㅋㅋ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.