1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. OMEGA X Yeni Erkek K-Pop Grubu Hakkında!

OMEGA X Yeni Erkek K-Pop Grubu Hakkında!

omega x

Tanıdık yüzlerden oluşan yeni erkek K-Pop grubu OMEGA X için hazır mısınız? 26 Mart’ta SPIRE Entertainment 11 üyeden oluşacak yeni proje erkek grubu OMEGA X’ten resmen bahsetti. Gruptaki üyeler eski gruplardan gelen idoller olacak.

Grup üyelerinden sekizi Mnet “Produce 101 Season 2”, KBS 2TV’nin “The unit”, JTBC’nin “MIXNINE” ve MBC’nin “Under 19” gibi idol seçme yarışmalarından veya programlarında daha önceden bilinir idollerden oluşuyor.

OMEGA X’in 11 üyesini sıralayalım: Seven O’Clock’tan Song Han Gyeom, SNUPER’den Sebin; 1THE9’den Shin Yechan, ENOi’den Han Junghoon (J-Kid), Yang Hyuk (Gun) ve Park Jinwoo, Spectrum’dan Jaehan, 1TEAM’dan Jehyun ve Jinwoo; LIMITLESS’tan Lee Hwi Chan (Raychan) ve GIDONGDAE’dan Kim Tae Dong.

Grubun çıkışı (debut) için fragman yayınlayan SPIRE Entertainment “OMEGA X için çıkış fotoğrafları ve videoları yayınlanınca, ki üyeler çıkış için hazırlanıyorlar, K-Pop hayranlarınca şiddetle beklenen ilgiyi kazanacaklarına eminiz”

Ajans şöyle devam etti: “OMEGA X’in üyelerini belirleyebilmek için bir yıldan fazla süredir çalışıyoruz. Her üyenin kendine has bir hikayesi var. Şimdiye kadar bir hayalin peşinden koşan üyeler şimdi yeni bir başlangıç yapacak. Umarım onları desteklersiniz”

OMEGA X 2021’in ilk yarısında çıkış yapacak. Çıkış fragmanlarını (trailer) ve resmi sosyal medya hesaplarını aşağıda bulabilirsiniz:

Fancafe : https://cafe.daum.net/OmegaX
Twitter : https://twitter.com/OmegaX_official
Üyelere Özel Twitter : https://twitter.com/OmegaX_members
Instagram : https://instagram.com/omegax_official/
Facebook : https://facebook.com/OmegaX.spire

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap