İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Moda
 3. Moda İkonu Jungkook Ünlü Çinli Aktörü Nasıl Etkiledi?

Moda İkonu Jungkook Ünlü Çinli Aktörü Nasıl Etkiledi?

Jungkook-Ceket-Çinli-Cover
8

Jungkook, bildiğiniz gibi, bir elinde bin marifet bir yıldız; kendisi idol, ressam, kameraman, yapımcı, sporcu, …

Bunların üstüne bir de moda ikonu. Giydiği olay oluyor. Hem çok tarz bir sitli var hem de fiziği ile çok iyi taşıyor her parçayı. Durum böyle olunca, imreneni, özeneni, taklit etmeye çalışanı çok oluyor. Yalnız Jungkook gibi fiziğiniz yoksa, direk taklit etmek riskli. Onda göründüğü gibi sizde görünmeyebilir.

Çinli aktör Zhang Xincheng de çok imrenmiş olacak ki Weibo hesabında Jungkook‘un “Dynamite” için müzik videosunda giydiği kıyafetin aynısı paylaştı, bu da yetmedi o kıyafeti ödül şovunda giydi. Kendisi de düzgün bir fiziğe sahip olduğu için ona da yakışmış. Ama Jungkook‘ta çok daha iyi durduğunu düşünüyorum. Bir de çok önemli bir detay olan kemeri takmamış Çinli aktör. Jungkook’un kombiniyse kusursuz.

İşte Çinli aktörün model havasına girdiği pozlar:

Burada da ödül şovunda aynı kıyafetler ve ilginç tacıyla görülüyor Çinli aktör:

Son dönemin BTS tarzı herkese çok daha fazla hitap eden bir tarz haline geldi. Örneğin, Fake Love era’nın delişmen kıyafetleri, Boy with Luv döneminin aşırı pastel tonlarındaki kıyafetleri sıradan kesimin pek cesaret edip de giyemeyeceği kıyafetlerdi. Ama özellikle Dynamite performansları, Variety röportajında giyilen kıyafetler, V‘nin Vcut paylaşımları, vs. BTS tarzının geniş kitlelerce takip edilmesine neden oldu. Bu durumda Çinli aktör Xincheng‘i anlamak zor değil. İmrenmeyecek, moda ikonunu takip etmeyecek de ne yapacak? Naçizane ben de bugün kendime FILA marka laptop çantası aldım. BTS olmasa başka markalara bakar; özellikle FILA diye aramazdım. Gerçekten de çok hoşuma giden bir alışveriş oldu. Çantanın modelini çok beğendim ama FILA diye ısrarla aramamım sebebi Jimin beyefendidir. Taktı taktı özendirdi bir aydır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. Avatar
  2 ay önce

  he aynen jungkook o kıyafeti diye hepsi kesin o giydi diye giymişlerdir.ya şu işleri bırakın ya . o kıyafetten sadece bir tane mi üretilmiş . ünlü bir markanın koleksiyonundan olduğu için alıp giymişler. sizde bunu hemen alıp aaa jungkooktan özenip giymiş diyosunuz Allah aşkına şu çocuksu korecan tavırlarınızı bırakın bıktım ya . bi dünyayı Bts yöneltmeli demediğiniz kaldı. öyle bir yüceltiyorsunuz ki sanki onlar insan değilmiş gibi. kendi değerinizi düşürüyorsunuz . her şeyi gereksizce abartmayı bırakın . insanın midesini bulandırıyosunuz. bu derecede hayranlığınız kölelik resmen hepiniz köle olmaya hazırsınız

  • dr.b

   Yorumunuz için teşekkür ederim. Dikkat ederseniz sadece giyip sokakta gezmemiş, özel fotoğraf çektirip Instagramına yüklemiş. Bu da yurtdışında haber olmuş, biz de burada haberi okuyucalarımızla paylaşıyoruz. Sonuçta müzik magazin sitesiyiz, abartılı başlık bu işin doğasında var. FILA markasını BTS sayesinde tanıdım ve bu sayede içime sinen bir ürün bulduğum için mutlu oldum. Tuttuğumuz takımın da fazladan para verip formasını alıyoruz. Bunların kölelikle veya mide bulandırıcılıkla bir alakası olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

  • Avatar

   Evet ya bu tavırlar çok saçma

 2. Avatar
  2 ay önce

  Gerçekten yaa BTS giydikleri herkesi etkiliyor. Tabi benide
  Özelikle Jungkook’un tarzı❤

 3. Avatar

  BTS baylıyorum❤️❤️❤️doru çinli aktörde iyi durmuş ama en çox jungkooka yakşmş❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.