İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Güncel
 3. Masum Jimin ve Oyuncu Kedi Suga!

Masum Jimin ve Oyuncu Kedi Suga!

jimin-run-bts-rm-2
1

“Run BTS!” 112’nci bölümde BTS’in masum üyesi Jimin, Hyung’u Suga tarafından fena kandırıldı 🙂

“Run BTS!”in son bölümünde (112’nci bölüm) BTS üyeleri lise öğrencisi oldu. Jin Hyung da öğretmenleri! Sırayla değişik oyunlar oynadılar. İlk kısım Kore dersiyle alakalıydı, tüm grup üyeleri bu kısımda zorlandı. İkinci kısım sanatla ilgiliydi. Sanat sorularında “aradaki farkı bul” oyunu oynadılar. BTS üyeleri ikişerli gruplar halinde yarışsalar da bu oyunda herkes bireyseldi. Bu bölüm beklendiklerinin aksine biraz daha zorladı. Aradaki farkı bulmak BTS üyelerini biraz uğraştırdı. Turu ilk tamamlayan Suga oldu. Bir hevesle Jin hyung’un yanına giden Jimin henüz eksiklerinin olduğunu, farkların hepsini bulamadığını öğrenince biraz şaşırdı.

Suga‘ya “toplamda kaç tane fark var?” diye sordu. Suga da “9 fark var” dedi. Diğer tüm üyeler teker teker oyunu tamamlarken Jungkook ve Jimin bir türlü oyunu bitiremedi. Jin oyunu bitirmek için en sonunda Jungkook ve Jimin arasında “taş/kağıt/makas” oynattı ve sonuçta Jungkook=1, Jimin=0 puan aldı.

Jimin farkların hepsini bulamayınca meraklandı, Jin‘e gidip cevap anahtarını görmek istediğini söyledi. Bi de ne görsün? Toplamda 6 fark bulması yeterliymiş! Suga ise ona “9 fark var” demişti.

Jimin, Suga‘ya dönüp “beni kandırdın!” dedi. Jiminishi biraz hayal kırıklığına uğramış ve yenilgiyi kabul etmişti. Suga tabi ki önce biraz kıs kıs güldü ama sonrasında Jimin‘den özür diledi.

Masum Moshi ve Oyuncu Kedi Suga!

Run BTS 112’nci Bölüm İngilizce Altyazılı:

Önerilen Yazı
Run BTS 110’uncu Bölümde Neler Oldu?
Önerilen Yazı
BTS “Run BTS Pijama Partisi”nde Çocuklar Gibi Eğlendi
Önerilen Yazı
BTS Suga ARMY’ye Gitar Yeteneğini ve Havalı Pijamasını Gösterdi
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Avatar
  1 ay önce

  Ah jimin aynı şeyi yaşıyoruzBende kandırıldım:”)

 2. Avatar

  suga tam bir kara kedi jimin shi yi nasıl kandırmış zaten çocuk taş kağıt makas ta yetenekli değil sonuncu oldu ayyy yazık kıyamam oyuna geldiğini anlayınca nasıl üzüldü garibim ❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.