İmtiyaz Sahibi / Grantee
Fatih Ceylan
E-posta: [email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Hakan Yılmaz
[email protected]

Haber Editörleri / News Editors
Zümrüt Ceylan
E-posta: [email protected]

Beril Ceylan
E-posta: [email protected]

Bilge Öztürk
E-posta: [email protected]

Nurcan Özlem
E-posta: [email protected]

Faruk Özsurgu
E-posta: [email protected]

Mali Müşavir / Financial Advisor
Muzaffer Turan
[email protected]

Reklam / Advertise
Hande Kılıç
[email protected]

Barındırma / Hosting
WEXATECH Bilgi Teknolojileri Ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Telefon GSM: 0545 211 20 20
Telefon Ofis: 0850 211 03 27
E-Posta: [email protected]

Yazılım / Software
Wordpress Altyapısı ile Geoit teması kullanılmaktadır.

İletişim / Contact
Adres: Telsiz Mah. Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 0212 6797374
E-posta: [email protected].com

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Korebu.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Korebu.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Korebu.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Korebu.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on Korebu.com are opened on a new page. Korebu.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.