1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. K-Pop Yıldızlarından Önümüzdeki Baharda Dolabınızı Renklendirmek İçin 11 Yeni Trend

K-Pop Yıldızlarından Önümüzdeki Baharda Dolabınızı Renklendirmek İçin 11 Yeni Trend

kpop moda trend

K-Pop yıldızlarından önümüzdeki baharda dolabınızı renklendirmek için 11 yeni trend önerisi işinize yarayabilir. 2019 oldukça yavaş bir yıldı ama 2020 çok hızlı gidiyor! Kore’de kış neredeyse sona eriyor ve yıldızlar ağır paltolarını daha hafif parçalar ve daha parlak renkler için terk ediyor. İşte moda ve güzelliğinizi renklendirmeye yarayacak kıyafet fikirleri!

Ekose ve Pastel

Ya da her ikisi de! Ekose genellikle İlkbahar / Yaz için tiki bir görünümle ilişkilidir. Jessica, nane, bebek pembe ve gök mavisi şerit kombinasyonları ile yeni bir fikir veriyor. Bu arada Seulgi, baharın başlangıcını tatlı gülüşüyle tamamlanmış somon pembesi, leylak rengi ve soluk sarı renklerin bir kombinasyonuyla işaret ediyor!

k pop ekose ve pastel modası
kpop ekose moda

Nayeon her iki trendi de giydi!

Toprak Tonları

ASTRO, doğanın ve toprağın renklerini taklit eden açık renkli takımlarıyla uyumlu bir görünüm sergiliyor. Aynı zamanda zarif ve havalı görünüyorlar. Bunun yanında, BTS “ON” resmi MV’sinde de toprak tonları tercih etmiş ve çeşitli performanslarında sarıdan pembeye toprak tonlarındaki renkleri kullanmıştı.

kpop bts toprak tonları
kpop astro toprak tonları

Büyük Fiyonk

İnciler, tüvit (iskoç deseni) ve büyük fiyonk: bunlar genellikle Chanel imzalı moda unsurlarıdır. Jennie hepsini şimdiden değerlendirmiş. Fiyonk ne kadar büyük olursa, ister günlük ister kırmızı halıda giyinmiş olsun, ifadesi de o kadar büyük olur.

kpop fiyonk modası

Kabarık Kollu

Seolhyun, Jisoo ve Shuhua bu eğilimde iki farklı görünüm veriyor: kadınsı ve vintage. Kollar herkesin dikkatini çekmek için fazlasıyla yeterli ve fotoğraflarda da harika görünüyor!

kpop kabarık kollu

Büyük Beden Takımlar

Takım elbise, vücuda tam uyum sağladığında genellikle mükemmel olarak düşünülür. Ancak Zico, YoonA ve Sunmi aşırı büyük takım elbiseleriyle bu statükoyu kırıyorlar.

kpop buyuk beden takım elbise

Nylon Korea bu pantolonun nasıl tarz haline getirileceğini gösteriyor!

Piercingler

JB, her yeni yüz veya vücut piercingi eklediğinde manşetlere giriyor. Birkaç piercing ve kendi tasarımı aksesuarlar takarak her zaman zahmetsizce havalı görüneceğinden emin.

kpop kupe

Klipler ve Rozetler

Bir rozeti ya da klipi “It” aksesuarına dönüştürmek için her zaman G-Dragon‘a güvenebilirsiniz. Zaten ilginç kıyafetlerini daha da çarpıcı hale getirmek için tasarımcı klipsleri ve kendi tasarladığı aksesuarları giyiyor!

kpop klips

Eşarp Aşkı

Küçük ve hafif bir şey olabilir, ancak bir eşarp bir kıyafetin verdiği hissi hemen değiştirebilir. Taehyung, baskılı eşarplarla görünüşüne romantik, bahriyeli bir hava katarken DAWN, boynuna veya eline takılmış eşarplarla kıyafetlerine cesaret katıyor.

kpop esarp sapka

Fransız Tarzı Bere

Güçlü ifadeye sahip bir bere/şapka bir görünüm yaratabilir, ancak herhangi bir kıyafete de iyi bir eklentidir. Kai ve Chanyeol’un yakışıklılıkları, şapka giydiklerinde daha da vurgulanıyor.

kpop fransız şapka

İkili At Kuyruğu

Bu maksimum sevimli etki için iki at kuyruğu varken neden bir tane yapasınız ki? Bu saç stilini sahnede ve değilken nasıl popüler hale getiren K-pop yıldızlarına göz atın!

kpop ponytails

Göz Kamaştıran Saç ve Makyaj

Jeongyeon ve Yeri makyajlarına ve saçlarına mücevher ilaveleri yaparak daha da parlıyor. Periler gibi görünmelerini sağlıyor ve görünümlerine bir fantezi dokunuşu katıyor!

kpop makyaj saç

Yorum Yap

Yorum Yap