1. Ana Sayfa
 2. Güncel
 3. Jungkook’un Tüm Herkesten Farklı Giyinmek İstediği 3 Örnek
Trendlerdeki Yazı

Jungkook’un Tüm Herkesten Farklı Giyinmek İstediği 3 Örnek

jungkook
16

BTS üyeleri bir etkinliğe veya performansa katıldığı zaman genellikle birbirleriyle uyumlu renkler ve desenler giyinmeyi tercih ederler. Örneğin, Eylül ayının sonunda Variety Magazine için tercih ettikleri giysiler ve desenler çok beğenilmişti.

Ancak bazen üyelerden kıyafet koduna uymayanlar ve diğer arkadaşlarından bihaber giyinip gelenler olabiliyor. Hadi kıyafet koduna uymayan, özgür ruhlu Jungkook‘un üç farklı örneğini inceleyelim:

 • Big Hit ailesi fotosunda tüm diğer idoller takım elbiselerinin altına rugan/deri şık ve resmi ayakkabılarını giymiş. Gözümüze birden tank botlar takılıyor. Bilin bakalım grup fotosunda siyah tank botları ve uzun siyah spor trençkotuyla kim dikkat çekiyor? Jungkookiee!!

 • BTS, Eylül ayında “Dynamite” şarkısıyla Billboard Hot 100 haftalık listesinde bir numara olmasının ardından bir çok röportaj vermiş ve Music Camp-MBC Radio programına katılmıştı. Röportaj sonrası, siyah parlak deri ayakkabılar giyen tüm diğer BTS üyelerinin aksine ayaklarındaki açık sandaletler ve kareli kahve tonlarındaki pantolonuyla fotoğraf çekilen BTS üyelerinden birisi (Jungkookieee) yine dikkat çekiyordu.

 • Run BTS‘in bir bölümünde BTS üyeleri Hyundai marka otomobillerin sergilendiği bir mekanda birbirleriyle eğlenceli bir şekilde yarışmışlardı. Yarışmanın oturup soru-cevap yaptıkları bir bölümünde tüm BTS üyesi arkadaşlarının beyaz spor ayakkabı giydiği görülürken, Jungkook siyah tank botlarını tercih etmişti.

Jungkook‘un farklı giyim tarzını beğeniyoruz…

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (12)

 1. Avatar

  Her zaman Herkesden bi farki var

 2. Avatar

  Ciddiyim acaba Jungkookie neden her defasında beni kalbimden vurmayı başarıyor, ona karşı muazzam derece de bir hayranlık duyuyorum

 3. Avatar

  Haklısın bencede çok güzel olmuş tebrikler elinize sağlık bts fanı armyler yaşasın

 4. Avatar

  Kendine özgü bir tarzı var işte .Ezberi bozmuş .Aslında bende bu tarzda giyinmeyi seviyorum .Ama şu Big hit aile fotosunda biraz komik çıkmış. Boydan boya sıralama var ya hepsinden farklı.

 5. Avatar

  Bu çok güzel 사랑해

 6. Avatar
  1 ay önce

  Direk geçiyoruz aldırmak yok ” ”
  :’)

 7. Avatar
  1 ay önce

  O sinirlenenler kim

 8. Avatar
  1 ay önce

  Bisey dicem şu yüz ifadeleri olan yerde kim sadi işaretledi hyr neye üzüldü o kişi anlamadım mal mı

 9. Avatar
  1 ay önce

  Aaa ikk ben geldim ve ilk ben gördüm harika olmuş bayıldım tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.