1. Ana Sayfa
 2. Magazin
 3. BTS Jungkook’un Müziğe Adanmış Büyüleyici Odasına Davetlisiniz!
Trendlerdeki Yazı

BTS Jungkook’un Müziğe Adanmış Büyüleyici Odasına Davetlisiniz!

Jungkook Oda
26

BTS‘in 20 Kasım 2020‘de çıkacak albümü BE‘nin konsept oda tasarımları kapsamında bugün Jungkook‘un odasına davetliyiz. Jungkook’tan farklı bir şeyler bekliyorduk, ama kendisi resmen füze attı bize!

Şu odaya bakın; woooww! Tam bir müzik odası oluşturmuş kendine. Her boydan bir sürü hoparlör, duvarlar ve tavan ses kesici köpüklerle kaplanmış. Pencereler bile kapanmış. Adeta BTS evindeki küçük müzik stüdyosu “Golden Closet“in büyük versiyonu olmuş. Koltuğun tarzına, rengine, dokusuna bir bakın; süper durmuyor mu?

Jungkook‘un kendisine ne demeli? O nasıl bir güzellik, o nasıl bakış öyle. Vicdansızlığın sınırlarını aşmış Jungkook beyefendi. Bu artık zulüm!

Jungkook odası için: Soldaki kapıya tıklayın (Direct link / Twitter mirror):

Merhaba, Jungkook’un odasına hoş geldiniz, ben derleyici Jungkook. Bu oda 2 tutkum, müziğim ve hoparlörlerle dekore edilmiş. Sevdiğim şeyin kişileştirilmiş hali. Müzik ve hoparlörlere vurgu yaparak, müziği yayan bir oda yaratmak istedim, böylece onu görenlerin, kim olduğuma dair bir fikri olsun. Müzik rahatlık, neşe ve güç kaynağı olabilir. Umarım herkes kendisine güç, rahatlık ve neşe veren ve yapmaktan mutlu oldukları müzikleri dinleyebilir”. 

Jungkook’un üzerindeki kıyafetler için: Jungkook’un üstüne tıklayın (Direct link / Twitter mirror):

Bu kıyafetin özel bir anlamı yok, size Jungkook’u odada mümkün olan en iyi şekilde göstermek istediğim ortama uygun olacağını düşündüm“.

Jungkook odadaki eşyalar için: Jungkook’un solundaki hoparlöre tıklayın (Direct link / Twitter mirror):

Bu odadaki hangi nesnenin beni en iyi temsil ettiğini düşünüyorsunuz? Elbette zaten tahmin etmişsinizdir. Doğru, hoparlör! Bunlar sadece müzik iletmek için bir araç değil, aynı zamanda Bir şarkının ilettiği rahatlığı ve neşeyi veren araçlar, bu yüzden onları beni en iyi temsil eden nesneler olarak seçtim.

Jungkook’un odası sadece 30 dakikada 1 milyon beğeniyi aştı! Böylelikle BE albümünün şimdiye kadar ki en hızlı konsept imajı oldu.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. Avatar

  Hangi şehir inşaallah izmirdedir

 2. Avatar

  Jungkook’un tarzı muhteşem!Ondnd böyle bi şey beklerdik zaten..Harika!

 3. Avatar

  Vauv gerçekten de çok tarz bi oda…Çok güzel tasarlamişsin Jungkook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.