1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Jin BTS Üyeleri İçin Ne İfade Ediyor?

Jin BTS Üyeleri İçin Ne İfade Ediyor?

bts jin photo

BTS Jin grupta iyi bir atmosfer sağlamada önemli bir role sahip. KBS’nin talk show’u Let’s BTS programında BTS üyeleri müzik, hedefler ve gelecekle ilgili çeşitli soruları cevapladılar. Jin, grubun yaşça en büyük olanı grubun lideri pozisyonunda değil. Program sunucusu Shin Dong Yeop “Sen yaşça en büyüksün, grup üyelerinin üzerinde kontrol sahibi olabilirdin. Şimdiki bu atmosferi nasıl sağladın?”

Jin şöyle cevapladı: “Grup üyelerinin hepsi yetenekli ve iyi insanlar ve kendimin onlardan daha iyi olduğunu düşündüğüm bir şey yok. Dürüst olmak gerekirse, böyle olmasalardı üzerlerine kontrol uygulayabilirdim ama yapmadım”

Jin’in cevabı üzerine V “Bu hepimiz için bir iltifat gibi” dedi.

Sonrasında J-Hope düşüncelerini paylaştı: “Jin Hyung’umuzu anlatmak için kelimelere ihtiyacımız yok. Olduğu gibi mükemmel biri. Yakışıklı yüzü, geniş omuzları, güzel sesi…ve yaşı. Sonuncusu şakaydı ama o içimizde en büyük olanımız. En büyük olduğu için yaş sıralamasının önemli olacağını düşündüğünü düşünmüştük ama o bunun tam tersi. Gruptaki atmosferi oluşturan o. Bu açıdan yaşça büyük olmasının verdiği rolü yerine getiriyor ve bunu grubun direği olmasının yanında yumuşak bir atmosfer sağlayarak yapıyor”

Jin hakkında gelen hayran yorumları şöyle oldu:

“Söylenenleri dinledikten sonra onun büyük bir kalbi olduğunu görebiliyorum. Parlak bir atmosfer sağlayıp aynı zamanda herkesi iyi bir modda tutması oldukça karizmatik bir yaklaşım.”

“Seokjin gerçekten en iyisi!”

“Eğer Jin yaşını kullanıp grup üyelerine grip yapsaydı, bugün BTS olmazdı.”

“Önce Jin’in görseline bayılmıştım, şimdi de karakterine.”

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap