İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. Jeongyeon TWICE in WONDERLAND konserine kısmi de olsa katıldı!

Jeongyeon TWICE in WONDERLAND konserine kısmi de olsa katıldı!

twice jeongyeon

6 Mart tarihinde TWICE in WONDERLAND konseri gerçekleştirildi. Konserde psikolojik sıkıntılarla ilgili olarak ara vermiş, tedavi görmüş ve yakın zamanda da iyileştiğini açıklamış olan Jeongyeon da kısmı olarak katıldı. Aslında baya baya katılmış ama danslarda oturarak ve sadece şarkı söyleyerek eşlik etmiş oldu. Öncelikle kendisine geçmiş olsun diyelim. Özledik yahu!

Depresyon çoğumuzun kapısını çalmış ve belki de çalmakta olan bir hain. O yüzden hemen hepimiz Jeongyeon’u gayet rahat anlayabiliyoruz. Depresyon dönemleri üzerimize üzerimize basmanın yanında bir de kilo aldıran dönemler oluyor. Hem daraldıkça yeme isteği artıyor hem de eğer ilaç tarzı destekler kullanılıyorsa onlar da kilo aldırıyor.

Jeongyeon da biraz tombillemiş. Aslında bana göre çok aşırı bir durum yok, onun beden yapısı göbüş yapmaya yatkın o da biraz göbüş biraz da gıdık yapmış ama kısa sürede fitness durumunun yol kat edeceğini düşünüyorum. Boyu, kolları bacakları uzun olan Jeongyeon o yönden de şanslı. Yüzü de zaten biblo gibi. (Bu arada TWICE zayıf da olsalar hep tombiş “yanaklı” üyelerden oluştuğu için arada kaynayıp gitmiş).

İşte Jeongyeon’lu performans anları. Arkadaşlarının ona destek olması da çok tatlı.

TWICE in WONDERLAND konseri online bir konserdi ama az da olsa offline yani kanlı canlı insan seyirci de olacaktı. Alttaki fotodan pek de seyrek olmadığı görülüyor seyirci sayısının. Bi bizim memleket değil demek ki hemen kaynaşan…

Konser gayet başarılı geçmiş gibi duruyor. Tüm TWICE üyelerini bu vesileyle tebrik edelim biz de!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2 yıldır haber editörü olarak çalışmakta olup, son 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap