1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. J-Hope BM Konuşması Öncesi Oldukça Heyecanlı!

J-Hope BM Konuşması Öncesi Oldukça Heyecanlı!

j-hope

Dün Bangtan TV’de BTS‘in BM konuşması kamera arkası görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde bazı BTS üyelerinin oldukça gergin ve heyecanlı olduğu gözlemleniyordu. Bunlardan birisi de J-Hope‘tu.

BTS geçtiğimiz ay 75’inci BM Genel Kurulunda duygulu ve iç ısıtan bir konuşma gerçekleştirmişti. Aşağıda o konuşmayı görebilirsiniz.

J-Hope, BM konuşmasının çok iyi olmasını istiyordu. Aslında J-Hope‘un konuşması gayet de iyi gidiyordu. Bazı noktalarda telaffuzunu beğenmiyor, tekrar çekim yapılmasını rica ediyordu. Çekim ekibi J-Hope‘un rahatlamasını sağlıyor, aslında her şeyin yolunda gittiğini anlatıyordu. Hatta en sonunda yönetmen isterse en başından çekime başlayabileceklerini söylemişti. J-Hope çekime baştan başladı.

Aslına bakarsanız J-Hope bu konuşmaya verdiği önem nedeniyle bu kadar stres yapıyor. RM‘in BM’de ilk yaptığı konuşmanın ne kadar da stres verici olduğundan ve RM‘i şimdi daha iyi anladığını vurguluyor.

Aşağıda J-Hope’un BM Genel Kurulunda yayınlanan konuşmasını inceleyebilirsiniz. Biz de yönetmene katılıyoruz. Gayet iyi konuşuyorsun J-Hope!

Önerilen Yazı
BTS üyesi J-Hope Küpe Takıyor mu?
Önerilen Yazı
BTS üyesi J-Hope’u daha yakından tanımak ister misiniz?
Yorum Yap

Yorum Yap