İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. Imitation K-Draması Hakkında Gelişmeler Var

Imitation K-Draması Hakkında Gelişmeler Var

imitation webtoon photo

Imitation adlı yeni başlayacak olan K-Drama üç gerçek olmayan idol grubu olan SHAX, Sparkling ve Tea Party‘nin bir şov programındaki hikayesini konu alan webtoon’da esinlenerek hazırlanacak. K-dramaya ait posterler yayınlandı.

Dizi ekibinde Jung Ji So, Shim Eun Jin, Ahn Jung Hoon, Lim Nayoung, Yuri, Minseo, U-KISS’ten Lee Jun Young, Boys’ Republic’ten Suwoong, T-ara’dan Jiyeon, ATEEZ’den Yunho, Jongho, Seonghwa ve San, SF9’dan Hwiyoung ve Chani yer alıyor.

Her bir grup için sosyal medya hesapları açıldı. Bu sosyal medya hesaplarında grup üyelerinin resimleri türlü türlü konseptlerle yayınlandı. Dizideki en iyi erkek grubu SHAX karanlık bir imaja sahip. SHAX Grup üyeleri Kwon Ryok (Lee Jun Young), Lee Hyun (Hwiyoung), Jae Woo (Ahn Jung Hoon), Do Jin (Yuri) ve Hyuk (Jongho).

İkinci rakip erkek grubu Sparkling daha parlak ve renkli bir imaja sahip. Grup üyeleri Lee Yoo Jin (Yunho), Se Young (Seonghwa), Hyun Oh (Suwoong) ve Min Soo (San).

Son poster ise Tea Party adlı kız grubuna ait. Grup üyeleri Lee Ma Ha (Jung Ji So), Shim Hyun Ji (Lim Nayoung) ve Yoo Ri Ah (Minseo).

Anlaşılan Tweet mesajlarının hemen hemen hepsinde yer alan tarih 7 Mayıs 2021 grupların çıkış (debut) tarihi olarak kabul edilecek ve dizi bu tarihte yayınlanacak.

Hayranlar favori idollerini izlemek için sabırsızlanıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap