1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. İdollerin Gözünden Seul Fotoğrafları

İdollerin Gözünden Seul Fotoğrafları

karina seul

K-Pop sektörünün büyük şirketleri/ajanslarının yerleşik olduğu şehir Güney Kore’nin başkenti Seul olduğundan, K-Pop idollerinin hemen hemen hepsi Seul’de ikamet ediyor. İdoller iş-yurt-çekimler arasında gidip gelirken veya bazen hava almak için dışarı çıktığında Seul’ün güzel atmosferinden etkilenip şehrin fotoğraflarını çekiyorlar. BTS RM, ENHYPEN Sunoo ve Aespa Giselle ve Ningning bunlardan bir kaçı…İsterseniz çektikleri Seul şehir fotoğraflarına bir göz atalım:

ENHYPEN Sunoo havanın güneşli olduğu 17 Mart’ta Han nehrinin üzerinden geçerken Seul’ü resmetmiş. Görünen o ki Sunoo’nun bindiği arabanın camları karartmalı, işaret parmağını çektiği fotoğrafta havanın aslında ne kadar parlak mavi olduğu görülebiliyor.

Sunoo’nun açık havada çekilmiş kendine ait bir fotosu:

asespa üyeleri Giselle ve NingNing Han nehri kıyısında açık havanın tadını çıkarırken…Arkadaki Seul şehir manzarası çok hoş.

Karina da güneşin batışını Han nehri kıyısında geçirmek isteyenlerden. Arkada Seul…

BTS RM Seul’ün tepelerine tırmanıp yüksekten şehir manzarasının keyfini çıkarıyor. RM’in Seul’ü tepeden çektiği çok fotoğrafı var. RM bazen yaya bazen de bisikletli takılıyor.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap