1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. GOT7 Youngjae Hakkındaki İddialara İlişkin Gelişmeler

GOT7 Youngjae Hakkındaki İddialara İlişkin Gelişmeler

Youngjae-GOT7

Önceki gün GOT7 üyesi Youngjae ile ilgili zorbalık iddiaları gündeme gelmiş, altta linki olan dünkü yazımızda da bunları ve JYP Entertainment’ın ilk tepkisini size özetlemiştik.

Dün farklı haber kanallarında iddiaların mantıksal tutarsızlıkları hakkında haberler yapıldı. Başlıcası, Youngjae’nin iddia edildiği gibi tüm lise yıllarını Mokpo Teknik Lisesinde geçirmediği, birinci sınıftan sonra GOT7 ile çıkışına hazırlanmak üzere Seul’da bir liseye transfer  olmasıyla ilgiliydi. Yani iddia sahibinin dediği gibi lise iki ve üçüncü sınıflarda aynı sınıflarda olmaları mümkün değildi.

Ardında JYP bir açıklama daha yaptı. Açıklamada, iddia sahibi ile birebir görüştükleri, iddia sahibinin aynı iddiaları tekrarladığı, ancak hiçbir delil sunamadığı bilgisi yer aldı.

JYP bundan sonra sanatçıları ile ilgili delilsiz ve mesnetsiz iddialarda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatacağını da açıklamaya eklemeyi ihmal etmedi.

Önerilen Yazı
GOT7 Youngjae Okulda Zorbalık Yapmakla Şuçlanıyor. JYP Açıklama Yaptı.
Önerilen Yazı
GOT7 Geri Dönüyor!
Önerilen Yazı
Hangi GOT7 Üyesisin?

 

 

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Avatar
    1 ay önce

    Bir şükür. Fark ettiniz mi bilmem ama Jyp’nin ne zaman bir erkek grubu comeback yapsa sürekli iftira atıyorlar ya da olay çıkarıyorlar. Geçen Skz Back Door ile geri dönüş yapıyorlardı. Woojin olayları ortaya çıktı. Day6 Yine birkaç iftira olayı olmuştu. Yeter bir salın Got7, Skz ve Day6’i hep bir olaylar yaratmak zorunda mısınız? Youngjae öyle bir şey yapmaz ya birde bunun yüzünden gelip çocuğa küfrettiler. Youngjae oy kuzum nasıl üzülmüştür. Çocukları hayattan soğuttunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.