İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. K-POP (tr)
  3. GOT7 Mark ve Jackson’dan Haberler Var!

GOT7 Mark ve Jackson’dan Haberler Var!

got7 mark jackson

GOT7 üyeleri Mark ve Jackson, GOT7’nin JYP Entertainment ile sözleşmesini bitirmesinin ardından hiç durmadan çalışmalarına devam ediyorlar. Mark kendi resmi websitesini açtı. Jackson ise dur durak bilmeden birbiri ardına single şarkılar yayınlıyor.

Mark, Sanjoy ile işbirliğinde yaptığı şarkısı “One in a million” için hazırlanan animasyon videosunu websitesinin giriş sayfasına koymuş.

Sayfa siyah renkte, karanlık bir teması var ama Mark’ın logosu karanlığın içinde ışıldıyor. Mark, dağılma sonrası GOT7 üyelerinden Twitter’da belki de en aktif olanlarından biri. Çalışmalarının devamını bekliyoruz.

Jackson ise yeni bir single hazırlığında. Jackson’ın bağlı olduğu kendi ajansı Team Wang yeni çıkaracağı “Leave Me Loving You” single parçası için bir poster yayınladı. Jackson, uzakta bir sokağın ortasında duruyor. Sanki biri ondan yavaşça uzaklaşıyormuş gibi bir izlenim bırakılmış. İstenmeyen bir vedalaşma havası var.

Jackson’ın yeni single şarkısı “Leave Me Loving You” 26 Mart’ta yayınlanacak. “Leave Me Loving You” Jackson’ın “Magnetic”, “So Bad” ve “MIA” düetlerinden sonra Mart ayında yayınlayacağı dördüncü single parçası olacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap