1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. ENHYPEN Jungwon’un Big Hit’e Katılma Hikayesi

ENHYPEN Jungwon’un Big Hit’e Katılma Hikayesi

enhypen jungwon photo

ENHYPEN Jungwon ve Heeseung bir Vlive sırasında hayranlarından gelen soruları cevapladılar. Sorunun bir tanesi ilgi çekiciydi. Soru, Big Hit Entertainment’a nasıl seçildiklerini öğrenmek isteyen bir hayranlarından geldi. Jungwon, bir arkadaşı sayesinde rüyasının gerçek olduğunu paylaştı.

Ajans çalışanları genelde idolleri sokakta gezerken bulur ve keşfeder ama Jungwon’un deneyimi daha farklı gerçekleşmiş.

Jungwon, başka bir yerde stajyermiş. “Big Hit’e katılmadan önce başka bir ajanstaydım” diyor. Jungwon’un bir arkadaşı halihazırda Big Hit Entertainment’ta çalışıyormuş. Jungwon, “Arkadaşım zaten Big Hit’teydi” dedi. Heeseung, Jungwon’a arkadaşının kim olduğunu sorsa da Jungwon soruya cevap vermedi.

Jungwon’un arkadaşı her kimse ona Big Hit’in kapısını açmış. Jungwon, “O arkadaşımla gerçekten çok yakınız. O ve annesi benim resmimi Big Hit ekibine gösterdi” dedi. Big Hit Entertainment çalışanları Jungwon’un resmini görünce beğenmişler ve becerilerini görmek istemişler. Jungwon şöyle devam etti; “Ben de böyle seçildim. Bu yüzden seçmelere katıladım ve Big Hit’teyim”

Jungwon’u destekleyen arkadaşı ve onun sevgili annesi olmasaydı, Jungwon tamamen başka bir grupta çıkış yapmış olabilirdi. Neyse ki, ENGENE’lerin sevdiği ENHYPEN’in Jungwon’u olmuş oldu!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap