İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. Cha Eun Woo “Evlenmek İstiyorum” Dedi ve…

Cha Eun Woo “Evlenmek İstiyorum” Dedi ve…

cha eun woo photo
1

Cha Eun Woo “All the Butlers” adlı programda beklenmedik bir şekilde gözyaşlarına boğuldu. “All the Butlers” şov programının 7 Şubat 2021’de yayınlanan bölümünde program ekibi So Yi Hyun ve In Kyo Jin çiftini ziyaret etti. Çiftin evlilik hikayesini dinlerken Cha Eun Woo “Ben evlenmek istiyorum. Ailen ve eşin dışında utanmadan çekinmeden kendinle ilgili konuşabildiğin birini bulmak zor” dedi.

Cha Eun Woo sonrasında birden bire gözyaşlarına boğuldu. Yang Se Hyung “Daha önce evli miydin?” diyerek Cha Eun Woo’yla şakalaştı. Her ne kadar ekip arkadaşları Cha Eun Woo’yu eğlendirmeye çalışsa da kendini toparlaması zaman aldı. Ağlarken yüzünü kapatan Cha Eun Woo sakinleştikten sonra ziyaret ettikleri çiftin birbirleri hakkındaki yorumlarından etkilendiğini belirtti. Cha Eun Woo, “Rahatça konuşabileceğin birini bulmanın zor olduğunu düşünüyorum. Aşktan veya evlilikten bahsetmiyorum. Sanırım ben istesem bile tüm zayıf yönlerim hakkında konuşabileceğim bir deneyimim hiç olmadı.” dedi.

Cha Eun Woo evlenmek istiyorum derken çok yakın ailem gibi bir arkadaşım olmasını istiyorum demek istemiş olmalı. İdollerin yalnızlık çektikleri gerçeği var ve zaman zaman duygu patlamaları yaşayabiliyorlar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Avatar
    2 ay önce

    Wat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.