İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin
  3. BTS “You Quiz On The Block”ta “Spring Day”i Bir Değişik Seslendirdi!

BTS “You Quiz On The Block”ta “Spring Day”i Bir Değişik Seslendirdi!

bts quiz on the block

BTS, tvN’in “You Quiz On The Block” şov programında “Spring Day” şarkılarını “Relay Karaoke”de seslendirdi ama bu sefer bir değişiklik yaptılar. Grubun rapçileri RM, Suga ve J-Hope şarkının vokal kısımlarını seslendirirken, V, Jungkook, Jimin ve Jin ise şarkının rap kısımlarını seslendirdi.

İlk olarak Jungkook, J-Hope’un aşağı tonlardaki giriş kısmını seslendirdi. Herkesin de bildiği gibi Jungkook vokalde çok iyi ve rap konusunda da kendini oldukça geliştirdi. Jungkook karaokenin bu kısmını başarıyla tamamladı.

V şanslı günündeydi çünkü Jimin’in vokal kısmını seslendirdi. Yani zaten vokal olan V yine bir vokale ses verdi. J-Hope da V gibi başka bir rapçi olan RM’in rap kısmını sıkıntısız seslendirdi.

Ama sonrasında işler karıştı. RM ve Suga, belki de BTS’in en yüksek vokallerinin sunulduğu şarkıda vokaller yüksek notalarda seslendirmeye çalıştı. Hatta RM konuyla ilgili Weverse’te açıklama yaptı:

You Quiz… Neden “Spring Day” nakaratı benimle bitti. Bir an için ne yapmam gerektiğini düşündüm. Ama kafa kafaya çarpışmaya karar verdim. Mhm. Bu kavgadan geri adım atmayacağım. Evet, bu benim melodim. Jin hyung, rehber versiyonlarımda o kadar iyi şarkı söylemediğim için üzgünüm. LOL. Şovda olmak farklı şeyler hakkında çok düşünmemi sağladı. Geçmişimize dönüp bakabilmek, bugünümüz hakkında konuşmak ve geleceğimizi düşünmek harikaydı. Her şeyin ötesinde, ARMY’ler mutluysa ben de mutluyum.

İşte bahsettiğimiz “Spring Day” performansı 🙂

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap