1. Ana Sayfa
 2. Güncel
 3. BTS, E! People Choice Awards’ta Dört Ödül Birden Kazandı!

BTS, E! People Choice Awards’ta Dört Ödül Birden Kazandı!

E!-PCA-2020-BTS
4

BTS, E! People’s Choice Ödüllerinde “2020’nin En İyi Grubu” seçildi. BTS “2020’nin En İyi Grubu”, “2020’nin Şarkısı (Dynamite)”, 2020’nin En İyi Müzik Videosu (Dynamite) ve “2020’nin Albümü (Map of the Soul: 7)” dallarında aday gösterilmişti. Söz konusu dört alanda da ipi göğüsleyen BTS oldu.

BTS üyelerinin teşekkür ettikleri kısa videoda (VTR) yakın zamanda omzundan ameliyat olan Suga‘nın olmaması ister istemez hüzünlendirdi!

E! People’s Choice Awards ödülleri tamamen verilen hayran oylarıyla belirleniyor. Bu yüzden K-pop grupları güçlü fandomları ile aday gösterildikleri alanlarda ödülü pek kaptırmıyorlar. Ancak, BTS 2019 yılında aday gösterildiği hiç bir alanda ödül alamamıştı. O alanların tümünde BLACKPINK ve Kill This Love ödülleri toplamıştı. Bunun üzerine ARMY neredeyse tüm BTS parçalarını ABD iTunes listelerinde birinci sıraya çıkarmıştı arka arkaya; adeta acısını çıkartmak için. Bu yılsa ARMY People’s Choice Awards’da işi şansa bırakmadı ve tüm ödülleri süpürdü!

Tebrikler BTS!

İşte her ödül kategorisi için BTS’in arka bıraktığı rakipleri:

En İyi Grup:

En İyi Albüm:

En İyi Müzik Videosu:

En İyi Parça:

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. Avatar
  2 hafta önce

  Suga yok

  • dr.b

   Malesef öyle :(. Bir röportaj ve bir teşekkür konuşması olmak üzere iki kez Suga’sız kalmış oldular. Kapak fotoğrafı ve yazı içindeki videodan görülüyor. İnşallah tez vakitte yedileriz yine.

 2. Avatar

  Army gücü
  #btsandarmy

 3. Avatar
  2 hafta önce

  Blackpink geçen sene de bu sene de hakediyordu eğer kazansaydı ama her Army hem de bir Blink olarak BTS ile sonuna kadar gurur duyuyorum. BTS fighting! Blackpink fighting!

  • dr.b

   2019 nasıl bir seneydi öyle. Bir tarafta Boy With Luv, diğer tarafta Kill This Love. Bana göre her iki grubun da tüm zamanların “blockbuster hit” niteliğinde olan ve küresel patlama yaratan parçaları bu ikisiydi. Bu sene de çok güzel işler yaptılar, ama zirve bence şu an için hala 2019. Bakalım önümüzdeki dönem neler göreceğiz…

 4. Avatar

  hak ettiler çok çalıştılar çok emek harcadılar ve şimdi rekor üstüne rekor ben şaşırmadım ❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.