İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. K-POP (tr)
  3. BTS üyelerinin text mesajlarına geri dönme süreleri

BTS üyelerinin text mesajlarına geri dönme süreleri

rm jungkook j-hope

BTS üyeleri KINE MASTER adlı bir TV programına katıldıklarında konu bir şekilde telefondan birbirlerine yazdıkları text mesajlarına geri dönüş sürelerine geliyor.

Öncelikle RM’e yükleniyorlar zira kendisinin text mesajlarına cevap yazması biraz rötarlı oluyor. Öğreniyoruz ki ortalama geri dönüş süresi 3 gün. Evet, yanlış okumadınız, tam üç gün!

Üç gün çok uzun süre, mesajı atan ne yazdığını unutur diyorsanız bir de şunu dinleyin. Bu noktada lafa giren Jin, bir kere Jungkook’a text mesajla bir şey sorduğunu ve yanıtı tam bir ay sonra aldığını ifade ediyor. Gelen cevaba anlam verememiş önce ve sonra zar zor olayı anlamış.

Jungkook’a soruyorlar bu sefer, arkadaşım neden bir ay sonra cevap yazdın, hayırdır, diye…

Jungkook’un cevabı evlere şenlik: “Soruya cevap yazmıştım diye aklımda kalmış. Sonra hatırlayınca yazmadığımı yazdım o vakit”.

İnsan yazmadığı bir şeyi yazdım diye niye düşünür? Jungkook gibi kafanızın içinde bin bir düşünce fırıl fırıl dönüyorsa bu gayet normal. Ancak bir ay sonra bunu fark etmek ayrı bir olay tabi. Sonra da hiç bir şey olmamış gibi cevap yazmak. İlahi Jungkook. Sürprizlerle dolu bir tatlılıksın!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2 yıldır haber editörü olarak çalışmakta olup, son 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap