BTS Jungkook En Büyük Korkusu

“Break the Silence” belgesel filminin altıncı bölümünde BTS Jungkook en büyük korkusu ve endişesinden bahsetti. BTS‘nin “Break the Silence” belgesel filminin altıncı ve en duygusal bölümünde, grup üyeleri öngörülemeyen gelecek ve emeklilik hakkında konuştular.

BTS sadece bir K-Pop grubu değil aynı zamanda bir aile. Birbirleri arasındaki bağ ve ortak geçmişlerini düşününce grup üyelerinin tek başına kendi yoluna devam etmesi neredeyse imkansız. Yine de Jungkook bazen grubun dağılması konusunda endişelendiğini söylüyor.

BTS şu an en başarılı dönemini yaşıyor. Sahneye veda etmek, hayranları için olduğu kadar BTS üyeleri için de düşünülemez. Ancak emeklilikleri geldiğinde pozitif kalmayı planlıyorlar.

Belgeselin bir sahnesinde Jungkook, J-Hope‘un da belirttiği gibi grubun ayrılmasını aklına bile getirmek istemediğini belirtti. Bölümün ilerleyen sahnelerinde Jungkook grubun dağılmasından ve tek başına nasıl devam edeceğinden ötürü endişe duyduğunu itiraf etti.

“BTS aniden dağılırsa ne olur? Kendi başıma ne yapabilirdim? Bunu düşündüğümde, hiçbir şeyim olmadığını fark ettim. Yapabileceğim pek bir şey yok.”

– Jungkook

“Ne zaman düşünsem, çok endişeleniyorum” dedi. “Bazen yalnız olduğumda, tüm benliğimi kaplayan bir korku hissettiğim zamanlar oluyor.”

Sonuçta, Jungkook grup üyelerini sadece iş arkadaşı olarak değil; en iyi arkadaşı olarak görüyor. Daha önceki bir bölümde üyelerinin hayatına nasıl önemli bir zamanda girdiğini ve nasıl “görünmez bir bağlantı” oluşturduklarını açıklamıştı.

“Bir tür görünmez bağımız var. Üyelerle aramızda böyle bir bağlantı olduğunu hissediyorum. Çok genç yaşta Seul’e taşındım ve hiç arkadaşım yoktu. Üyeler her zaman yanımda olan ve en uzun süre birlikte olduğum arkadaşlarım. Tarif etmesi zor duygular hissettiriyorlar. Yoldaşmışız gibi geliyor ve arkadaşlığın ne olduğunu anlamama yardımcı oldular. Aile. Ailem değiller, ama aileymiş gibi hissediyorlar. Onlarla yakın bir bağ kurduğum zamanlar var.”

-Jungkook

BTS’in arkadaşlığı devam ettikçe, ARMY’nin onlara olan sevgisi de devam edecek.

BTS Jungkook En Büyük Korkusu” için 2 yorum

 • Mayıs 30, 2020 tarihinde, saat 10:56 pm
  Permalink

  Bazen bende aklima getirmek istemiyorum jk,eger sen ve bu alti adam olmamis olsa ben o zor zamanlari nasil atlatirdim,hic tanimadiginiz insanlarin hayatina dokunuyorsunuz ,keske sana bunlari anlatacak firsatim olsaydi….

  Yanıtla
 • Mayıs 30, 2020 tarihinde, saat 11:32 am
  Permalink

  Aze Army

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: