İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Güncel
 3. BTS Jungkook Annesini Özlerse…

BTS Jungkook Annesini Özlerse…

bts jungkook anne
3

BTS Jungkook‘un annesiyle olan yakın ilişkisi olduğu hayranları tarafından iyi bilinir. Mezuniyet töreninde annesinin elini sıkı sıkı tutmuştu. Annesine de nazar değmesin ablası gibi görünüyordu.

BTS‘nin yemek yaparken çekilen şovlarından bir tanesinde (Bon voyage) Jungkook sık sık annesinden bahsetmişti. Jungkook yemek yapmaya kuru soğan soymakla başlamış ve gözleri yaşarmıştı. J-Hope‘un soğan doğradığı elini gözüne götürmemesini uyarmasına rağmen uyarıları dinlemeyen Jungkook gözlerinin daha da çok yanmasına ve gözyaşlarının akmasına neden olmuştu. İşin ilginç yanı göz yaşlarını tutamayan Jungkook Annemi özledim” şeklinde kendi kendine sayıklıyordu. Ortamın havasını değiştirmek için işi espriye vuran Jungkook “Anne…Yeni Zellanda’dan gelen soğanlar çok acıymış” şeklinde konuşmuş ama yine de gözyaşlarını silmeye devam etmişti. Annem acaba bu soğanları doğramayı nasıl başarıyor” demeyi de unutmadı. Belli ki Jungkook o gün annesini oldukça özlemişti.

Jungkook’un acı soğandan yaşaran gözlerini ve bu duruma dayanamamasını içeren bu video çok eğlenceli. İzleyin!

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. Avatar
  2 ay önce

  Ay gözlerim yaşardı , tavşanım annesini özlemiş
  Aahh

  Bir de bunu söyleyeyim Jungkookun ANNESİNİN ABLASI GİBİ göründüğünü yazmışsınız Jungkook o zamanlarda belki de 20 ya da 19 yaşındaydı annesinin 82 yaşında olması gerekmiyor ki?
  31 ile 34 yaş arası olma ihtimali var hem bir düşünün onlar geç yaşlanıyor neden öyke gözükmesin ki?hatta kim genç olmak istemezki? ☺

 2. Avatar

  yerim ya ❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.