BTS Jin Sizi Gözyaşlarına Boğacak

“Break the Silence” belgesel filminin son bölümünde BTS Jin, BTS için güzel bir dilekte bulundu. “Break The Silence” son bölümünde BTS, parlak ve güzel geleceğe bakarken aralarında oluşan özel bağdan bahsediyor. Son bölüm BTS hayranlarını duygulandıracak.

“Gülmeyi sevip dışarıdan ciddi görünmesem de BTS arkadaşlarımın duygusal olarak güvenebilecekleri biri olmak istiyorum. ”

Jin, grup üyesi arkadaşları için olmak istediği kişiyi böyle anlattı.

RM, BTS üyeleri arasındaki ilişkinin kolayca tanımlanamayacağını söyledi. “Aile” ve “en iyi dost” tanımları arasında bir yerlerde olan ilişkilerinin bazen aralarında yanlış anlaşılmalara neden olduğunu da söyledi.

“Bence onlar “aile” ve “en iyi dost” arasında bir yerdeler. Bu nedenle ilişkimizi açıkça tanımlamak bizim için zor. Tartıştığımız ve birbirimizi anlamadığımız zamanlar da var. Bence bu yüzden bazen birbirimizi seviyoruz ya da nefret ediyoruz.”

– RM

Herkes gibi BTS‘in iniş çıkışları var, ancak tüm üyelerin üzerinde anlaştığı bir şey var “birlikteyken mutlu hissettikleri”. Jin, RM’nin BTS arasındaki bağ ile ilgili düşüncesini takiben kendi düşüncelerini ekledi.

Şimdi böyle,” dedi. “Ama ileride kendi yollarımıza gidersek…Umarım birbirimizi görmeye devam ederiz ve sık sık görüşürüz. Çünkü şimdi bir aradayken mutluyuz.”

ARMY‘lerin BTS için en içten dileği bu olabilir. Gerçek dostluk bir ömür boyu sürüyor.

BTS Jin Sizi Gözyaşlarına Boğacak” için 3 yorum

 • Haziran 14, 2020 tarihinde, saat 3:29 pm
  Permalink

  Bir ARMY olarak şunu diyebilirim ;
  BTS tarif edilemez onlar bizim ailemiz onlarla mutlu oluyoruz onlarla gülüp onlarla ağlıyoruz onlarla hayatımıza devam ediyoruz mesela BTS’in ARMY’lerin hayatlarını nasıl etkilediklerini anlatsam şöyle anlatırdım
  Herkesin hayatı sadece bir renk
  Birinin mavi birinin sarı birinin kırmızı birinin pembe birinin yeşil sadece bir renk ama BTS insanların hayatına deydiği zaman o tek renk olan hayatımız rengarenk oluyor onlar hayatımıza renk katıyor onlar bizi biz onları mutlu ediyoruz
  Dileğim şu ;
  BTS HİÇ BİR ZAMAN AYRILMASIN
  BİZ BTS VE BTS İN ARMY Sİ OLARAK HİÇ AYRILMAYALIM
  HAYATIMIZIN SONUNA KADAR BİRLİKTE OLALIM
  ONLAR CENNETİN EN GÜZEL YERİNİ HAK EDİYORLAR BU DÜNYADA DA ÖBÜR DÜNYADA DA

  ❤️
  BTS ❤️ ARMY

  Yanıtla
 • Mayıs 29, 2020 tarihinde, saat 6:51 pm
  Permalink

  Herzaman Gülmeyi sakın unutmayın.Sizler hele gülünce çok daha daha iyiniz.Mutlu kalın

  Yanıtla
 • Mayıs 29, 2020 tarihinde, saat 6:48 pm
  Permalink

  Bence JİN ve RM iyi dostlar vidyolardada görüyoruz.Çok iyi çok iyi dostlar ilerde de ayrılmazlar ve bu 2li dostan ayrıca 5 kişi daha ve bu arkadaşlık herkese böyle nasip olmaz hep iyi dost kalın sizi seviyoruz.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: