1. Ana Sayfa
 2. Güncel
 3. BTS Jimin’in Twitter paylaşımı ne anlama geliyor?

BTS Jimin’in Twitter paylaşımı ne anlama geliyor?

Jimin-Black-Swan-1
7

Jimin bugün kendisinin dans ederken çekilmiş siyah beyaz, çözünürlüğü gayet düşük bir pozunu Twitter adresinden bizlerle paylaştı. Aynı zamanda paylaşımında D-4 yazıyordu. Bu 10-11 Ekim tarihlerindeki konsere sadece dört gün kaldığını vurguluyordu!

Tek başına dans etmesinden hareketle solo performans mı geliyor diye heyecan oluştu tabii ki. FILTER performansı mı yolda diye hareketlilik oluştu. Ancak fotoğraftaki ellerin dans pozisyonu Black Swan‘daki duruşuna da çok benzemiyor değildi.

FilterBlack Swan mı diye kesin bir cevap vermek imkansız şu anda. Ancak eski defterleri gelin açalım, Big Hit tarafından dillendirilip de gerçekleştirilmeyen FILTER müzik videosu planlarını bir hatırlayalım isterseniz:

BTS’nin son albümü “Map of the Soul:7”ın en çok beğeni toplayan solo parçalardan biri de kuşkusuz Jimin’in Latin stilindeki Filter parçasıydı. Jimin’in geçmişte seslendirdiği solo parçalar “Serendipidity” ve “Lie” etkileyici dans koreografilerine sahipti. Filter için de zaman kaybetmeyen prodüksiyon şirketi (güya…), klibin yönetimini gayet güçlü bir isme emanet edecekti: Nicky Andersen! Daha önce Taylor Swift, Shakira ve Ricky Martin gibi dev isimlerle çalışmış önemli bir isim! Kendisi ayrıca Disney’in en son filmi “Alaadin”in kareograsifinden de sorumluydu. “Filter” parçasında geçen “Senin Cin’in olabilirim, ne dersin Alaaddin” mısraları ile ne kadar da ironik bir durum oluşmuş diye seviniyor, eğleniyorduk.

Umutlar boşaymış, bunların hiçbiri gerçekleşmedi. Bu konser unutulmaz bir FILTER performansı için muhteşem bir şans.

Bakalım arzumuza kavuşacak mıyız?

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. Avatar
  2 ay önce

  Jiminin Twitter hesabını bulamadım siz nerden buldunuz

 2. Avatar

  admin hayranlar Jimin’i filtre şarkısının provasını yaparken yakalamışlar.Görüntüler twitterde paylaşıldı.

 3. Avatar
  2 ay önce

  Doğum gününe az kaldı mınnoşumun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.