1. Ana Sayfa
 2. Fitness & Diyet
 3. BTS Jimin, Suga’nın Neden Ameliyat Olduğunu ve İyileşme Durumunu Açıkladı

BTS Jimin, Suga’nın Neden Ameliyat Olduğunu ve İyileşme Durumunu Açıkladı

Jimin-Vlog-11-Kasım-2020
10

BTS’in dünya tatlısı üyesi Jimin bugün Vlog yaptı. Vlog sırasında da geçtiğimiz hafta gizlice omzundan ameliyat geçirdiğini açıklayan Suga’nın neden ameliyat kararı aldığı ve iyileşme durumunun nasıl olduğuna dair önemli bilgiler verdi bize.

Jimin‘in ıslak saçlarını tam kurutmadan hayranlarının karşısına çıktığı Vlog’ta, Jimin’in saçları ahenkle dans ederken ARMY de Jimin’e hem kendisi hem de yeni albümle ilgili birçok soru sordu. Ancak beklendiği üzere ne oldu acaba diye çokça endişelendikleri Suga ile de sorular da geldi.

İşte Jimin‘in Ahenkle Dans Eden Yarı Islak Saçları:

Bu arada bir özet geçelim; Suga‘nın omzundaki sakatlık, BTS’den önceki döneminde, dağıtım işinde çalıştığı (delivery boy) dönemde yaşadığı bir kazayla ilgili. Uzun yıllar bir şekilde idare etmeyi başarsa da son dönemde sakatlığı ciddi şekilde sorun çıkarmaya başlamış. Hatta Map of the Soul ON:E canlı online konserinin ikinci gününde omzundaki sakatlığı hepimiz fark etmiştik. O gün kendisi bizleri rahatlatıcı bir açıklama yapmıştı ama aslında çok ciddi acı çekerek konseri tamamladığını ama sahneyi yine de bırakmadığını sonradan öğrenmiştik.

Suga ameliyat sonrası, operasyonun başarılı geçtiğini, önümüzdeki günlerde kaçırmak zorunda olduğu aktiviteler için şimdiden özür dilediğini ifade etmişti. Bu açıklamalarına rağmen, hayranları ister istemez endişelenmeye devam ediyor.

Çok şükür Jimin bugün birinci elden açıklamalarla bizleri malumatsız bırakmadı. Jimin tüm BTS üyelerinin sağlıklarına azami dikkat gösterdiği ifade etti. Jimin, kendisini fit tutmaya çalıştığını ancak bugünlerde kendini çok da fazla yormadığını zira vücudunda son günlerde zorlanma hissettiğini ifade etti.

Sağlığına ehemmiyet gösterdiğini özellikle vurgulayan Jimin, Suga’nın da benzer şekilde olaya yaklaştığını ifade etti. Çoğu kişi Suga’nın durumu kötüleştiği için ameliyat olduğunu düşünse de Jimin bunun tam tersinin doğru olduğunun altını çizdi. Suga’nın, durumu kötüleşmeden, önlem amaçlı olarak bu kararı aldığını söyledi. Suga’ya bu kararı aldıran düşünce çok daha uzun süre BTS ile birlikte olabilmek için proaktif davranmakmış.

Ayrıca Suga‘nın operasyonu başarılı geçtikten sonra iyileşme süreci de gayet iyi gidiyormuş. Endişelenecek bir durum yok diyor Jimin.

Jimin ağzına sağlık, gerçekten de çok açıklayıcı, çok aydınlatıcı ve rahatlatıcı bilgiler bunlar. Seviyoruz seni!

Önerilen Yazı
BTS Jimin Vlog’unda BE Albümü İçin Proje Yöneticisi Olmasını Anlattı
Önerilen Yazı
Jimin “Gucci Man” Oldu (2021 stili)
Önerilen Yazı
BTS Jimin ve Jungkook Karın Kası Yapmak İçin Ne Öneriyor?
Önerilen Yazı
Jimin’in En Çok İzlenen Top 10 Fancam Videosu
Önerilen Yazı
BTS Jimin Kore’deki Tüm TikTok Rekorlarını Ele Geçirdi!
Önerilen Yazı
Jungkook’un Kadrajından Jimin Gülümsemesi
Önerilen Yazı
BTS Jimin’in Lise Arkadaşı, Jimin’in Lise Fotoğraflarını ve Anılarını Paylaştı!
Önerilen Yazı
BTS J-Hope ve Jimin’in Konfeti ile İmtihanı
Önerilen Yazı
Jimin x RM x Samsung:Telefon Bahane RM ve Jimin Şahane
Önerilen Yazı
BTS Jimin Kore Gençlik Günü konuşmasıyla Sosyal Medya Direktörlerini ağzı açık bıraktı
Önerilen Yazı
Jimin Sonunda Twitter Rekorunu Kırdı! ARMY’ler Müjde!
Önerilen Yazı
BTS Jimin “Chanel Boy” Twitter Mesajı Göz Alıcı!
Önerilen Yazı
BTS Jimin Kimdir?

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. Avatar

  PYouWe miss you so much, yoongii, my love, I wish you ❤️❤️❤️

 2. Avatar
  2 hafta önce

  Jimin o saçlarinnn var ya çokk güzell bayildimm..Suga seni çokk özledik biz Armyler.. Çabucak iyileş tatlış kedim benim♥~♥~

 3. Avatar

  Rabbim sizleri korusun meleklerim. Sürekli sizler için namaz kıldıktan sonra dua ediyorum. Rabbim sizleri sonsuza kadar korusun inşallah. Yoongi ve diğer üyeler lütfen dikkatli olun. Kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun.

  • Avatar

   Aynen öyle onlar bizim canımız ciyerimiz vb. Herseyimiz biz ölelim onlar ölmesin okadar seviyoruz ki sizi bunu dünya bile bilmez

 4. Avatar

  o saçlar ne jimin sen beni kalpten götürmeye çalışıyon galiba suga ya da bol geçmiş olsun çabuk iyileş kedicik ❤❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.