İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Magazin
 3. BTS Jimin’in Jungkook’a Kahkaha Attırdığı Beş An!
Trendlerdeki Yazı

BTS Jimin’in Jungkook’a Kahkaha Attırdığı Beş An!

Jimin-Jungkook-Kahkaha-Smile-Kapak
13

BTS‘in yerinde duramayan üyeleri Jungkook ve Jimin aynı zamanda grup arkadaşlarına ve ARMY‘ye neşe katmalarıyla da ünlüler. Bu sefer gelin Jimin‘in Jungkook‘a kahkaha attırdığı anları hatırlayalım.

İlk enstantanemiz Jungkook ve Jimin‘in bir dans figürü çalıştığı anlara ait. Jungkook, Jimin’e bir hareketi göstererek anlatmaya çalışıyor. Jimin beyefendi ise Jungkook’un arkasında gölge gibi hareket ederek müziplik peşinde. Jungkook bu durumu fark edince kahkahayı basıyor! İşte o eğlenceli anlar:

İkinci enstantanede Jimin konser sırasında bir şeyler anlatırken dizini çekerek bir espri yapıyor. Seyircilerle beraber Jungkook’da kahkahayı basıyor. İlginç olan şeyse Jungkook’un da aynı diz çekme hareketini taklit etme refleksini göstermesi. Jimin’in sahne hakimiyeti ise her zamanki gibi muhteşem!

Üçüncü enstantane yine bir konser anından. Sahnede Jungkook, Anpanman parçasındaki kendi kısmını söylerken Jimin gelip bir güzel bel kıvırmalı dansına başlayınca Jungkook şarkıyı mı söylesin, gülsün mü şaşırıyor. Arkadaki ekranda Jungkook’un gülümsemesi görülüyor. Havaya giren Jungkook da kıvırmakta, gerdan kırmakta geç kalmıyor!

Dördüncü enstantane ise dans pratiği yaptıkları bir andan. Jungkook kendi etrafında dönme hareketi yapıyor ama biraz yarım yamalak. Jimin, dönüş hareketini tamamladıktan sonra “açsana kollarını adam gibi” şeklinde bir hareket yapıyor. Jungkook basıyor kahkahayı!

Beşinci enstantanede, şirin ikili yan yana oturmuşlar. BTS grubunun 7. yaş günü, yani 13 Haziran 2020. BTS Festa etkinliğindeyiz. Jimin, yıllar önce yağmurlu bir günde, Jungkook‘la tartışıp, küskün ayrıldıkları bir anıyı anlatıyor, tüm grup üyeleri de kulak kesilmiş onu dinliyor. Olay şöyle gelişmiş: Jungkook, Jimin’i aramış, Jimin de beni ara demedim mi diye sert bir şekilde açmış telefonu!  Jimin anlattıkça, Jungkook gülümsemeye başlıyor. Yalnız gülümseme o kadar kocaman bir hal alıyor ki, amanın çenesi düşecek diye endişeleniyor bir an insan!

İşte Jimin‘in olayı anlattığı anların, sizin için Türkçe Altyazı eklediğimiz videosu:

Ne kadar şekerler değil mi? Onları çok seviyoruz!

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. Avatar

  They are cute lovely and seksy

 2. Avatar
  2 hafta önce

  Onlar gerçekten birbirlerine bağlılar onlar asla kavga etmez etseler bile iki saniye sürer sonra barışırlar , seni morluyorum

 3. Avatar

  Harika olmuş ya bayıldım ikisinide çok seviyorum çok tatlılar ve çok uyumlular ❤❤❤

 4. Avatar

  Onları böyle hep mutlu görmek istiyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.