1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. BTS üyesi J-Hope Küpe Takıyor mu?

BTS üyesi J-Hope Küpe Takıyor mu?

bts j-hope kupe

Daha önce sitemizde yayınlanan “J-Hope’u daha yakından tanımak ister misiniz?” başlıklı yazımızda J-Hope’un kulağının delik olmadığı ve küpe kullanmayı pek sevmediğini belirtmiştik. Eksik olmasınlar yazımızı okuyan sevgili takipçilerimizden oldukça dikkatli olan bazı arkadaşlarımızın değerli yorumları neticesinde konuyu biraz daha ayrıntılı ele alalım istedik.

Konuyla ilgili birinci elden, yani J-Hope’un bizzat kendisinden alabileceğimiz en net bilgi 14 Ekim 2019 tarihinde K-Pop Hit sitesine verdiği röportaj. Bu röportajdan, J-Hope’un zaman zaman sahte (manyetikli, vs.) küpe kullandığını, ancak J-Hope’un o tarih itibariyle kulağında henüz bir delik olmadığını; bunun belli başlı nedenlerinin babasının buna karşı çıkması ve J-Hope’un da kulağını deldirmekten biraz korkması ve doğal haliyle kalmasını istemesi olduğunu; bununla birlikte, önümüzdeki dönemde, özellikle ARMY’nin hatırına kulağını deldirmeyi ciddi ciddi düşündüğünü öğreniyoruz.

Röportajın sonunda bunun kendisi için komplike bir seçim olduğunu ve biraz daha düşüneceğini ifade ediyor. O günden bugüne gelişme olup olmadığına ilişkin yakın tarihli fotoğraflara baktığımızda, henüz bir değişiklik yok gibi görünüyor.

Bu durumda şöyle bir sonuca varabiliriz gibi: En azından yakın zamana kadar J-Hope’un kulakları delik değildi; sahte küpe zaman zaman kullanıyordu (e ne yapsın düşmüş küpelilerin arasına) ve önümüzdeki dönemde kulağını deldirmeyi ciddi olarak değerlendirmekte.

BTS üyesi J-Hope’u daha yakından tanımak ister misiniz?

 

Yorum Yap

Yorum Yap