1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. BTS J-Hope “Break the Silence” Belgesel Filminde İçini Döküyor
angry

BTS J-Hope “Break the Silence” Belgesel Filminde İçini Döküyor

bts j-hope break the silence

BTS “Break the Silence” Belgeseli üçüncü bölümünde endişeleri, neşeleri ve idol olmakla gelişen yüzleştikleri sıkıntılardan bahsetti. İdol olmanın günlük yaşamlarını nasıl etkilediğini, sahnede ve sahne arkasında neler hissettiklerini samimiyetle paylaştılar.

Belgeselin üçüncü bölümünde J-Hope bir iPad satış merkezine giden Jimin‘e eşlik ediyor. Bir süre sonra personelden birisi dışarıda bir minibüs dolusu paparazzinin beklediğini söylüyor.

Jimin duruma şaşırırken, J-Hope ise endişeli görünüyor. “Bu tip durumlar bazen beni korkutabiliyor” diye itirafta bulunuyor.

Bu sahneyi takip eden bir bölümde J-Hope bir “idol” olarak adlandırılmanın ne demek odluğu ve idol olmakla gelen korkuyu anlatıyor.

“Kendime bunu söylemek biraz utandırıyor ve böyle söylemeli miyim bilmiyorum. Ancak şimdi ulaştığım noktada ve konumda bunu bir tür adlandırma olarak görüyorum.”

“Evet büyük bir idol oldum. Bir idol olmak tabi ki sizi aydınlatıyor ama birlikte korkuyu da getiriyor. Bazen saklanmak ve bunu engellemek istiyorum. Bazense oluruna bırakıyorum.”

J-Hope her ne kadar idol nitelendirmesinden kaçınmaya çalışsa da ARMY‘nin sevgisi ve ilgisi onun devam etmesini sağlıyor.

“Fakat bu konum…Bir sürü insanın sizi izlemesi, sevgisi ve ilgisi bazı şeyleri görmezden gelmenizi engelliyor”

“Nerede durduğunuz sizi tanımlayan şey olabilir” diye de ekliyor.

 

Yorum Yap

Yorum Yap