1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. BTS “Haberler” Kamera Arkası Görüntüleri

BTS “Haberler” Kamera Arkası Görüntüleri

bts on the news
1

BANGTAN TV’de 12 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan ve BTS’in Kore Ulusal Kanalı Haberler Saatine konuk olduğu ve aynı zamanda Kore’nin popüler bir radyo kanalında 1 saatlik söyleşi yaptığı aktivitelerinin kamera arkası görüntülerinin paylaşıldığı “BTS on the News and Radio” başıklı BTS Episode videosunu izlediniz mi? Bu video bize diğer BTS Episode ve BTS Bomb videolarından bir konuda çok farklı geldi: BTS üyeleri bu videolarda o kadar gerçek ki! TRT Haberlere çıkan dizi oyuncuları veya başarılı sporcular gibi heyecan içindeler.

BTS üyeleri anne ve babaları onları televizyonda haberlerde göreceği için çok heyecanlı. COVID 19 nedeniyle uzun süre promosyonlarda bulunamayan BTS üyeleri zaten bir söyleşiye katılacağı için de oldukça heyecanlı. Saçları makyajları yapılırken oldukça gerginler gibi, onları hiç bu kadar stresli görmemiştim.

Sizi bilmem ama bence BTS üyelerini kendinize en yakın, en normal bir insan gibi hissedeceğiniz bu 7 dakikalık bu videoyu izlemelisiniz. Radyo spikeri “çocuklar boylarınız ne kadar uzunmuş” diyor BTS üyelerini ilk gördüğünde.

Radyo şovu bitiyor ve bekleme salonuna geçiyorlar, Jimin ve Jin ellerindeki çerezden atıştırıyor.

Bir rahatlama söz konusu, annem ve babam bizi izledi diyor J-Hope ve diğerleri. Jungkook sanki annesini daha çok seviyor gibi, anne televizyona çıktım diyor. Daha öncelerde de annesinden bu tür ortamlarda bahsetmişliği vardı. V’nin de anne babası akşam 9 haberlerini izlemiş. Bu arada Kore ulusal kanalı akşam 9 haberlerinde tam 15 dakika ayırmış. Jin özellikle bu durumdan gurur duyduğunu dile getiriyor.

BTS Haberlerde videosu aşağıda:

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap