1. Ana Sayfa
  2. Güncel
  3. BTS FILA “Runner Instinct” Reklam Filmi ve Fotoğrafları

BTS FILA “Runner Instinct” Reklam Filmi ve Fotoğrafları

bts fila runners instinct
2

BTS‘le ilgili haberlerin ve gelişmelerin ardı arkası kesilmez. ARMY her gün yeni bir habere uyanır. Louis Vuitton işbirliği, yeni single parça “Butter” haberinden sonra bugün de BTS x FILA işbirliğinin yeni reklam filmi  yayınlandı. Kısa bir FILA bilgilendirmesi yapmak gerekirse, FILA aslen 1911 yılında İtalya’da kurulmuş ancak sonrasında ABD ve 2007 yılında da Kore’ye satılmış olan bir markadır. Marka 2007 yılından beri FILA Korea olarak devam etmektedir. FILA ürünlerini Türkiye’de Deichmann ve diğer ayakkabı satış mağazalarında ve online mağazalarda bulabilirsiniz.

Öncelikle BTS x FILA reklamının adı “Runner Instinct” yani bir koşucunun içgüdüsü…Koşu ayakkabısı tanıtımı gibi algılayabiliriz. BTS üyeleri koşu kıyafetleri ve ayakkabılarını giyip güzelce poz vermişler.

BTS üyeleri aşırı enerjik koşmaya hazır bekliyorlar sanki. Reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz. Sondaki “FILA” yı sanırız Jungkook seslendiriyor. Tüm gün aynı tonlamayla “FILA” diye gezmeniz mümkün! Videoyu izledikten sonra ayakkabıları giyip bu bahar havasında koşuya çıkmak istiyor insan. Tam kapanmaya 2 gün kala koşmak için bu son fırsatımız olabilir!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

K-Pop magazin, müzik ve danslarını seviyor. 1 Yıldır korebu.com bünyesinde aktif olarak editörlük yapmaktadır.

Yorum Yap