1. Ana Sayfa
 2. K-POP (tr)
 3. BTS Üyeleri BE Albümünün CD Kutusunu Açıyor (Türkçe Altyazılı Video)
Trendlerdeki Yazı

BTS Üyeleri BE Albümünün CD Kutusunu Açıyor (Türkçe Altyazılı Video)

BTS-CD-kutu-içeriği
1

Bugün yine ansızın, 2009** başlıklı bir BTS masabaşı videosu düştü gökten Bangtan TV kanalına! 2009**, 2020 yılının 9. ayında gizlenen bir günde bu video çekildi anlamına geliyor. Videoda BTS üyeleri yılbaşını hediyesini açan çocukların heyecan ve merakıyla BE albümü CD paketini açıyorlar.

Sizler için videonun korebu.com tarafından hazırlanan Türkçe Altyazılı versiyonunu KOREBU Youtube Kanalımıza yükledik, linki de yazının en alt kısmında yer almakta.

Videoda geçen belli başlı, videoyu izlerken dikkat kesilmekte fayda olan yerleri özetlersek: BTS üyelerinin CD kapağı içeriğine ve tasarıma ciddi anlamda katkı sağladığını anlıyoruz. Aralarındaki iş bölümleri de olmuş, onları da öğreniyoruz. Foto kartların arkasında imzaları olacak.

Jungkook, J-Hope ve Jimin‘in üzerine yüklenip onları darlıyor; sonra da daha önce J-Hope‘a yaptığı saç koklama operasyonunu bu sefer Jimin‘e yapıyor. Jimin‘in civciv sarısı, topuz yapılmış saçları hepimizin anında ilgisini çekiyor zaten. Jungkook da saçını topuz yapmış ama topuzu kalp şeklini almış, çok hoş gözüküyor.

Videoda kim hangi sözleri yazdı diye konuşurlarken V‘ye sataşma oluyor. Bu arada Suga‘nın mavi tonlardaki tablosu da kapak içeriğine yansımış ama garibim Suga da orada öğreniyor durumu (ya da oyun yapıyor 🙂 ).

BTS üyeleri kapak içeriğine bakarken resmen spoiler şelalesine dönüyor olay, o yüzden elden ele gezdirdikleri her şeye dikkat kesilmekte fayda var. Sonuç olarak anlıyoruz ki oldukça titizlik gösterilmiş, dolu dolu, hatta kg olarak da ağır bir paket bizi bekliyor olacak. Heyecanlanmamak elde değil.

İşte Türkçe altyazılı videonun linki:

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. Avatar

  Çoook tatlılar

 2. Avatar
  2 hafta önce

  Şekerlerim benim yaa Sizi çook seviyoruzz biz ARMYLER

  ☁☁
  ☁☁☁

  ☁☁
  ☁☁


  ☁☁☁☁☁☁

  ☁☁
  ☁☁☁☁
  ☁☁☁☁
  ☁☁☁☁
  ☁☁☁☁☁☁

 3. Avatar

  Harikasınız benim armaylarım muhteşemsinz sizi tebrik ediyorum sizlerle gurur duyuyorum böyle devam edin size güveniyorum size başarılar diliyorum başırların devamını diliyorum sizi kocaman öpüyorum kendinize iyi bakın görüşmek üzere love you bts armay ageyo ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.